.:KATALOG PLASTIKÓW do Ład i nie tylko:.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myśle ze zainteresuje ten katalog kolegów:

na początek skrócony słowniczek dla nie obeznanych z ukraińskim:
- przednia
- tylnia
- lanos
- tawria
- z siatką
- nakładka tylniego zderzaka
-- reszty raczej się domyślicie























reszta info i cen później bo teraz mnie gonią ..
  
 
Kto i dlaczego usunął mój i Dexa posty w tym wątku?
Napisałem tylko, że nakładki na światła i reflektory to wiocha na maxa. Zgodze sie też z Dexem, że atrapy od BMW, które można kupić do Łady, to nawet większa wioska niż te nakładki na lampy
Ceny są w złotych czy hrywnach? Kto to produkuje-sprzedaje? Jest to oferta handlowa? Bo jeśl itak, to chyba powinna byc w odpowiednim wątku, jesli to tylko wątek-ciekawostka, to daczego ktos kasuje posty?
  
 
1. nie widzialem tu zadnych postow
2. wygląd to rzecz gustu o którym sie nie dyskutuje ...
3. ceny w zł
4. niewiem kto produkuje, pewnie UA
5. sprzedaje to sklep 'tuningowy' na UA6. jest to glownie ciekawostka
7. ale istnieje mozliwosc zamowienia tego
8. pzdr
  
 
Sparky, interesowałyby mnie pozycje 0234 i 0235, tylko przy tej drugiej nie ma ceny. Masz możliwość ściągnięcia tych nakładek?
  
 
a ja bym chciał:
progi 0093
wlot na chłodnice 0227
wlot pow na masce 0020
nakładki na zderzaki przód 0204; tył 0209 jakby to zamówic?
i pytanie mam do czego słuzy to na stronie ostatniej nr20 pozycja 0213???
  
 
Świetnie wreszcie coś do naszych ładzinek bo przeciesz w polsce to nic niema.
  
 
A ja bym poprosił o pozycje 0221 (nakładka na deske)
I jak by to miało wyglądać , czy był byś wstanie mi to pocztą wysłać
  
 
chcieć a móc ...
dostępne wszystko jest, tylko obawiam sie ze jak cale auto napakujemy plastikow to celnicy mogą miec jakies ale..
z wysyłaniem teraz niema problemu jak nie PP to kurier
  
 
Śemka ja oczywiście rozumiem,dlatego pytam czy dasz rade mi to załatwić.
  
 
Siema, to jak bedzie??????
  
 
Cytat:
2007-03-10 01:28:43, doktor80 pisze:
Siema, to jak bedzie??????

spokojnie powoli jak bedzie wyjazd na UA bedzie info o tym w wątku "Lublin/Stepy Ukraińskie" tam trzeba sie przypomnies i uzgodnic sposób zapłaty a osoba wyjeżdżającą. spokojnie dla wszystkich starczy
  
 
a mógłbym dostac jakis adresik? bo tak sie składa ze za miesiac jade na UA do kuzyna na 18stke bedzie sie działo,ale mniejsza z tym.to jakbym miał adresik mógłbym sobie cos tak na miejscu zakupic
  
 
Sp4RkY jak bedziesz jeszcze kiedys mial zamiar wybrac sie za wschodnia granice to daj znac bo katalog jest bardzo interesujacy pzdr
  
 
Cytat:
2007-06-13 09:45:32, mateusz_ino pisze:
Sp4RkY jak bedziesz jeszcze kiedys mial zamiar wybrac sie za wschodnia granice to daj znac bo katalog jest bardzo interesujacy pzdr



Wiec mam taki zamiar
w środe 4.07.2007 r.
  
 
zaś sie spóźniłem:/ a kiedy następny zamiar??
  
 
Siemka Sp4RkY ceny są w hrywnach czy złotówkach?
Jak byś sie wybierał to daj znać to bym sie może z Tobą zabrał, ale słyszałem ze kolejki na Terminalu :/

PS. Ale mi sie ta deska do samrki podoba, bo ta orginalna jest trochę przestarzała i jak by nie z tej epoki

[ wiadomość edytowana przez: Zeus_LC dnia 2007-08-20 22:33:18 ]
  
 
cholera i przegapilem termin jestem powaznie zainteresowany deska 0221, napisz na priva jak bedziesz sie wybieral zebym znowu nie przegapil :] pozdrawiam
  
 
Na roku mam ludzi z Przemyśla, więc bede się musiał z nimi kiedyś zgadaćczy była by taka możliwość, przywiezienia jakiś części... Ale póki nie jest pewne to narazie nie bierzecie tego bardziej pod uwage.
  
 
cholera i przegapilem termin jestem powaznie zainteresowany deska 0221, napisz na priva jak bedziesz sie wybieral zebym znowu nie przegapil :] pozdrawiam
  
 
Eh no nic, z moimi znajomymi ciezko sie zgadac...

A miło by było gdyby się ktoś w najbliższym czasie wybierał, bo i po tym co przeszedłem z rozbrojeniem deski rodzielczej miałbym niemały dylemat czy robić to ponownie ;p