[126] seria Wariad"a z Sosnowca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich furiusów.
Jestem szczęśliwym posiadaczem 126el z 1996roku o seryjnej poj.652 po generalnym remonciew blacharki.Poprzedni właściciel miał nim chyba wypadek i wspawał cały prawy błotnik i nie mógł dobrać lakieru i nie wiem gdzie go lakierowali ale spier....li robote koncertowo.ale cóż jak co to go jeszcze wymaluje: bo taki lakier nie może być z zaciekami.

Modyfikacje:
-obniżony zawias
-sportowa kiera
- centralny zamek z pilota
- suchy silnik
- audio
-CB radio
- reflektory dalekosiężne

Plany:
przeróbka na rajdówke albo
kupno 125 dohc
foty












[ wiadomość edytowana przez: Wariad dnia 2008-11-26 22:25:56 ]
  
 
ale fajne masz kudłaki !!
  
 
i jaka basss skrzynia z tylu lezy.....
  
 
na zlocie widziałem
ojjj dużo jeszcze roboty czeka by z niego rajdówkę zrobić!
  
 
Te halogeny to Wesemy? jakiej są średnicy ?
  
 
[quote]
Wariad pisze:
Poprzedni właściciel miał nim chyba wypadek i wspawał cały prawy błotnik i nie mógł dobrać lakieru i nie wiem gdzie go lakierowali ale spier....li robote koncertowo

tak sie sklada ze znam poprzedniego wlasciciela tej gabloty i wiem kto wykonywam w nim blacharke takze gratuluje
  
 
suchy silnik?? to bez oleju bryka??
  
 
Cytat:
2008-11-27 13:35:22, klr pisze:
Te halogeny to Wesemy? jakiej są średnicy ?


chalogeny to nie są weseby tylko jakieś niemieckie i to sa 6.5"
  
 
Cytat:
2008-11-27 15:57:23, Paszczus pisze:
[quote] Wariad pisze: Poprzedni właściciel miał nim chyba wypadek i wspawał cały prawy błotnik i nie mógł dobrać lakieru i nie wiem gdzie go lakierowali ale spier....li robote koncertowo tak sie sklada ze znam poprzedniego wlasciciela tej gabloty i wiem kto wykonywam w nim blacharke takze gratuluje


to gratuluje naprawy wszystko połapane tak aby się trzymalo
  
 
a tu nowy nabytek


ma może ktoś rekiny do sprzedania komplet?
  
 
no widze ze dobrze zaczynasz, naklejki, rekiny...bedzie rajdowka jak ta lala
  
 
ale maluszek zarabia na siebie i niezabardzo mam jak go przerabiać jak robie min ok.100km dziennie jeszcze musze rozrząd wymienic bo już go słychać od jakiegoś tychola km i chamulce z tylnim zawiasem musze zrobić przed przeglądem
  
 
Cytat:
2008-12-26 22:13:42, Wariad pisze:
chamulce



hamulce,nie CHAMULCE
  
 
ale i tak wiesz o co chodzi a każdemu zmordowanemu człowiekowi po świętach może sie pomylić. dwa bębny mam już mam jescze tylko dwa i szczęki ferrodo. a o sprężymach to się zastanawiam nad normalnymi czy od poldomirka brać?
  
 
maliy ubdejt tajli
mowiutkie prosto z krakowa


jeszcze dziś po sprężyny jade do polmo trzeba będzie się z nimi pobawić
  
 
heh to nie są tajle, tylko normalne części eksploatacyjne...najzwyklejsze amory. Przeciez jak będziesz wymieniał ten rozrząd, to też go będziesz wklejał?
  
 
co to jest poldomirek?
  
 
Poochaty, to są tajle. Ogólnie na części się mówi tajle. A jako, że gość nie robi najwyraźniej rajdówki, to czemu niby nie ma wkleić fotek rozrządu?
  
 
no to moze w ogole siedzmy i wklejajmy czynnosci obsługowe swoich aut...ja zmienilem wczoraj wentylki, wkleje za pol godziny, bo teraz jestem zajety - zmieniam choinke zapachową i wlewam świezy płyn do spryskiwacza
  
 
No to wklejaj sobie. C*%# nam do tego. A jak ktoś przepoleruje furaka, to też daje foty i co? Z rajdowaniem to nie ma nic wspólnego. Ty też wrzuciłeś fotki tego, że pomalowałeś most i fotki resorów seryjnych.


[ wiadomość edytowana przez: Wujek-Kajtek dnia 2008-12-30 15:01:02 ]

[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2008-12-30 23:57:37 ]