[126 BIS] Historia budowy mojego BISa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zrobiłem na Facebooku album z historią budowy swojego BISa - w sumie ponad 600 zdjęć w tym wiele wcześniej nie publikowanych. Ciekaw jestem waszych komentarzy...




[ wiadomość edytowana przez: Zuraw dnia 2012-12-28 14:45:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2012-12-29 00:42:58 ]
  
 
dajesz linke!
  
 
Wystarczy kliknąć na foto
  
 
Nie trzeba linki wystarczy kliknąć foto.
  
 
nie wpadlem na to madrale
  
 
Co mi się podoba to "seryjne" zegary i wloty w przednim pasie. Ale poszerzenie nadwozia to dla mnie porażka jakaś. Rzecz gustu.

O sprawach technicznych się nie wypowiadam bo się nie znam.


[ wiadomość edytowana przez: szymon1977 dnia 2012-12-28 21:13:40 ]
  
 
A jak ktoś nie ma konta na cwelbuku to ni chuja nie poogląda?
  
 
Wchodzę do tematu o budowie...i gdzie ta historia?
  
 
Eseju się spodziewałeś?
  
 
No ja na ten przykład widzę tylko fotkę Bisa z bagażnikiem na dachu. Przykro mi, ale nie mam fejsbuka więc jednocześnie nie mogę mieć "pożywki", cokolwiek ona znaczy
  
 
Bardzo fajna fotorelacja z budowy bardzo fajnego auta Dzięki
  
 
Żuraw - znowu próbujesz coś zacząć?
Jak robisz to zrób tak jak ma być.
Chciało Ci się wrzucić zdjęcia na pejsbooka i mam Cię za to pogłaskać po głowie? Nie zrobię tego, bo nie mam tego badziewia .
Napisz wg regulaminu i na forum to będzie w pariadkie.
  
 
No cóż,ja też chciałem zobaczyć fotostory ale napotkałem na "drobny" problem-nie mam cwelbooka i mieć go kierwa nie będę.
Żuraw wrzuć jakieś info na forum bo Twój projekt pamiętam,że jest gruby ale co i jak dokładnie tego już nie wiem.
  
 
Mi tam się podoba, rzeźba po całości Mam kilka pytań

Na co to jest zarejestrowane ? Dlaczego dupa tak wysoko stoi? (przód z resztą też, ale dupa jest jeszcze wyżej w stosunku do wysokiego przodu) ? To jest zwykłe 1.2 ? Jak to zapitala w stosunku do zwykłego swapa/seryjnego 126p (chodzi mi o rozkład mas- czy jest duża różnica), czy ciężko było polutować to wszystko do kupy, żeby to zachowywało poprawną geometrię ?

P.s przy takiej budowie nie myślałeś żeby wrzucić silnik od motocykla ?
p.s. 2- Dobrze widzę, przednie amortyzatory są od motocykla? Zamontuj sobie od sporta jakiegoś ze zbiorniczkiem wyrównawczym- będziesz mieć pełną regulację- napięcie wstępne sprężyny, regulację siły dobicia i odbicia
  
 
Cytat:
2012-12-28 21:51:53, Bedzio pisze:
A jak ktoś nie ma konta na cwelbuku to ni chuja nie poogląda?


Cytat:
2012-12-28 23:45:22, bing17 pisze:
No ja na ten przykład widzę tylko fotkę Bisa z bagażnikiem na dachu. Przykro mi, ale nie mam fejsbuka więc jednocześnie nie mogę mieć "pożywki", cokolwiek ona znaczy


Cytat:
2012-12-29 07:07:44, Piatka pisze:
Żuraw - znowu próbujesz coś zacząć? Jak robisz to zrób tak jak ma być. Chciało Ci się wrzucić zdjęcia na pejsbooka i mam Cię za to pogłaskać po głowie? Nie zrobię tego, bo nie mam tego badziewia . Napisz wg regulaminu i na forum to będzie w pariadkie.


Cytat:
2012-12-29 10:13:33, HEMIGTX pisze:
No cóż,ja też chciałem zobaczyć fotostory ale napotkałem na "drobny" problem-nie mam cwelbooka i mieć go kierwa nie będę. Żuraw wrzuć jakieś info na forum bo Twój projekt pamiętam,że jest gruby ale co i jak dokładnie tego już nie wiem.


No właśnie skoro wszyscy mają mieć pożywkę, to ja również, jak i pozostali ludzie którzy cwelbuka nie mają i nie chcą mieć
  
 
Ja akurat mam fejsbuka, ale też mnie irytuje że wszędzie to gówno się wszystkim narzuca. A projekt gruby, gratuluję, choć do takiej rzeźby to by się przydały opisy co i dlaczego pod zdjęciami.
  
 
To jak ktoś mi powie krok po kroku jak zrobić album np w Picassie to go zrobię. Może być na gg 51738


[ wiadomość edytowana przez: Zuraw dnia 2012-12-29 14:15:10 ]
  
 
Mało masz poradników w necie ? Wpisz w google hasło typu "jak zrobić album w picasa" i znajdziesz taki, który z pewnością Ci pomoże.
  
 
Cytat:
2012-12-29 13:13:15, CEHU pisze:
No właśnie skoro wszyscy mają mieć pożywkę, to ja również, jak i pozostali ludzie którzy cwelbuka nie mają i nie chcą mieć

a co za problem, utworzyć konto na jana kowalskiego, czy innego brzęczyszczykiewicza.
  
 
Cytat:
2012-12-29 13:13:15, CEHU pisze:
nie mają i nie chcą mieć