Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2013 - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ciekawe czy jutro Simson Duo tez bedzie tak trudno dostepnym modelem jak mialem z polonezem!!

Aktualizacja wyd specjalnego narazie martwa!! ciekawe czym nas zaskocza??

PS. w kolekcji 1/72 widzialbym jeszce Hydromila i stara 244WT Milicja

Sroczka masz jakies info dot. wyd. specjalnego??

Szkoda ze juz na e-bay niema przeciekow
  
 
Zauważyłem że ostatnio wydawane nr KAP-u znikaja w mgnieniu oka. Nie wiem czy jest to wina zmniejszonego nakładu, czy też ktoś zwęszył interes i wykupuje na gwałt gazetki. W kazdym razie ja jutro z rana biegne do empiku po simsona.
  
 
Ja z kolej nie miałem problemów z dostępem Poloneza.Do kiosku przyszło 6,wykupiłem 4

[ wiadomość edytowana przez: Driftking dnia 2013-01-23 13:11:20 ]
  
 
Kupiłem Simsona Duo, modelik fajny ale jego wielkośc to masakra he he he. Skalowo wszystko odpowiada ale w porownaniu z np ziłem robi komiczne wrażenie
  
 
Dałbyś zdjęcia
Swoją drogą ciekawe jak wygląda porównanie Duo z Maluchem albo mikrusem?

[ wiadomość edytowana przez: Driftking dnia 2013-01-23 14:40:16 ]
  
 
simson kontra mikrus
  
 
Jak wygląda zapowiedź syrenki?
  
 
Cytat:
2013-01-23 19:01:03, kadrowiec pisze:
Jak wygląda zapowiedź syrenki?

  
 
Cytat:
2013-01-23 19:12:55, piopio30 pisze:


  
 
Sorry (mod) za ten bałagan coś widocznie poszło nie tak. Ja niestety ta syrenke narazie będę musiał sobie odpuścic z powodów finansowych. za to dziś trafiłem (niestety nie kap) na fiata multiple II w dobrej cenie. jeśli chce ktoś zdj proszę na priva.
  
 
a mnie wlasnie ogolnie zastanawia, czemu nie ma juz przeciekow na ebay. Z rumunskiej serii sa, z serii ciezarowek sa, a z naszej nie ma i to juz od dobrych 5-6 miesiecy.
  
 
Witam wszystkich! Jestem nowym użytkownikiem forum.
Też niepokoję się tym, że ostatnio po prostu NIE da się kupić kap. Byłem chyba w dziesięciu kioskach i w żadnym nie było ani poloneza, ani simsona.
  
 
Cytat:
2013-01-24 12:00:43, zbieracz_88 pisze:
Witam wszystkich! Jestem nowym użytkownikiem forum. Też niepokoję się tym, że ostatnio po prostu NIE da się kupić kap. Byłem chyba w dziesięciu kioskach i w żadnym nie było ani poloneza, ani simsona.

Dzis rozmawiałem z kolezanka ktora pracuje w jednym z kioskow. Powiedziała ze duza ilosc kioskow nie zamawia KAP-u poniewaz wczesniej nie sprzedawaly sie im. Zostaje spacer do duzego salonu prasowego lub empiku.
  
 
Chyba rozumiem skąd niemal brak kapu w kioskach itp.
Niedawne modele typu Passat B2,Panda czy W115 kupują nie tylko stali zbieracze a zwykli ludzie kolekcjonujący popularne modele lub ludzie kiedyś mający te jakże popularne samochody.
  
 
To bzdura KAP jest wszędzie. Ja zawsze w środę idę to kiosku i zawsze jest. Ciekawe dlaczego macie taki problemy z kupnem.
  
 
Panowie już czas chyba na kolejny numer specjalny.
Sroczka7 może zrobisz konkurs za piwko?
  
 
Gorzej jeśli sroczka nie wie,jednak bardzo fajnie gdyby był konkurs!
  
 
Witam szanownych Kolegów!!
Niestety nie mam nowych wiadomosci na temat KAP-u, po prostu zero kontaktu z moim "żródłem" w Polsce, (a w nastepnym miesiącu będzie jeszcze gorzej), może coś wykombinuję w marcu.
Jedynie co mogę potwierdzić to fakt, że najblizszy specjalny ukaze sie około połowy lutego, że DEA nie planuje żadnej przyczepy, ani żadnego modelu rajdowego, czy tez wyścigowego (chodzi mi tu o tzw. stratopoloneza itp).
  
 
Cytat:
2013-01-24 22:49:02, sroczka7 pisze:
Witam szanownych Kolegów!! Niestety nie mam nowych wiadomosci na temat KAP-u, po prostu zero kontaktu z moim "żródłem" w Polsce, (a w nastepnym miesiącu będzie jeszcze gorzej), może coś wykombinuję w marcu. Jedynie co mogę potwierdzić to fakt, że najblizszy specjalny ukaze sie około połowy lutego, że DEA nie planuje żadnej przyczepy, ani żadnego modelu rajdowego, czy tez wyścigowego (chodzi mi tu o tzw. stratopoloneza itp).


Czyli o ile dobrze rozumiem najprawdopodobniej będzie nim kolejny autobus.
  
 
jak bylby kolejny autobus, to uwazam to troche za bezsensowny pomysl. Ciagle teraz tylko autobusy (albo ogolnie "cos" w 1:72), a w skali 1:43 jest jeszcze takie pole do popisu, jesli chodzi o auta sluzb mundurowych i innych, ze najpierw mozna wyczerpac ten temat, a potem autobusy. A oni jak widze olali juz 1:43. Gdzie jest np. fiat pogotowie, fiat straz, warszawa milicja i inne?

[ wiadomość edytowana przez: cichy_555 dnia 2013-01-25 07:44:31 ]