[125p] no.2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć,

może kilku z was mnie pamięta, kiedyś już tu byłem, ale pozbyłem się moich starych fiatów, w końcu wracam z moim ukochanym modelem - 125p!

W sumie nic szczególnego, nie wiem czemu go kupiłem, chyba dlatego, że było mi go szkoda. Nie miał progów podłogi i plugawo jeździł, ale powoli przywróciłem go do życia i pełnego blasku - kolejny kant uratowany!

zaraz po zakupie - progi i podloga ulepione z pianki montażowej, pomalowane na szybko, a felgi razem ze srubami srebrzanką...



Kapsle były od dawna, to sobie przymierzyłem zaraz po zakupie...


Wymiana progów i sporej części podłgi była konieczna, zrobione zostały też błotniki i nadkola. W trakcie tego obniżyłem też zawieszenie, a także założyłem nowe koła - 7.5x13 oraz 8.5x13.



Przymiarka kapsli do docelowego koła



Po wszystkich zabiegach, w tym usunięciu badziewnych aftermarketowych i pofalowanych listw, poszpachlowaniu kilku niedoskonałości, fiata trza było pomalować, nie ruszony został tylko dach.



a tak wygląda częściowo skończony... teraz tylko detale i będzie piękny. Nowe lampy, klosze, ładne zderzaki atrapa i będzie mi się podobać.




a jako wisienka na torcie - Nardi <3



to taka mała premiera, duże, dobre foty z sesji wkrótce na klasyczny.com
  
 
To ja zaczne.
Lusterka plastikowe - out!
Reszta git malina.
  
 
Chromowane obwódki kierunkowskazów i postojowych by pasowały jeszcze i atrapa starego typu, tylko plastikowa.
  
 
Widziałem na FB Robi robotę ;D
Co do atrapy to się zgodzę, od przejściówki by tu pasowała idealnie, ale z obwódkami kierunków nie ma co przesadzać.


[ wiadomość edytowana przez: max_xa5 dnia 2013-01-11 16:25:21 ]
  
 
śliczności
  
 
lusterka już zamówione, ale żadnych dodatkowych chromów, przejściówek i innych nieoryginalnych rzeczy tam nie nie będzie. To dumny rocznik 87 i taki zostanie, nie lubie takich kundlów na siłę postarzanych
  
 
No to już go delikatnie skundliłeś kapslami z Garbusa i kierownicą Nardi.
  
 
podoba mi się

p.s. o ile obniżałeś zawieszenie?
  
 
Cytat:
2013-01-11 18:30:32, tabi666 pisze:
lusterka już zamówione, ale żadnych dodatkowych chromów, przejściówek i innych nieoryginalnych rzeczy tam nie nie będzie. To dumny rocznik 87 i taki zostanie, nie lubie takich kundlów na siłę postarzanych


To daj dekle chrom z MRa i kierownica cienka z przejsciówki bez ringu.
Bedzie gites!!
  
 
niezły powrót, a jakie lusterka będą bo te rzeczywiście nie pasują. A dekle kwestia gustu choć mi nie pasują do fiata
  
 
Fajnie, że wróciłeś.
W.g. mnie te dekle ni jak nie pasuja do kanta. Są zbyt obłe - taki kształt pasuje do garba czy bulika bo one są całe okrągłe, kant ... no nie za bardzo. Ale fakt że to ciekawy pomysł.
Ale wiem zaraz będa głosy, że to cultstyle i sie nie znam.
  
 
Dekle z garba mi się strasznie podobały i były kupione przed zakupem fiata, na pewno tam zostaną To żaden kulstajl, to moja wizja. Tak samo nardi, dostałem ją duuużo wcześniej niż kupiłem fiata, zawsze mi się podoba i chce ją tam mieć. Oryginał sobie zostawie, może jak kiedyś mi się znudzi to wymienie.

Lusterka chormowane małe, dosyć fajne znalazłem je na allegro i zamówiłem już. A fiata nie chce postarzać, lubię te ostanie roczniki, chce tylko wszystkie detale z przodu kupić nowe... atarpy, lampy, kierunki bo te moje delikatnie nadgryzione zębem czasu.