International Lada Meeting in Hungary 2013 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja jednak na bank nie jade za duzo wydatków od 8 do 11 same wydatki typu Sierpień. Przegląd Wrzesnien: Przegląd październik listopad Oce do obu samochodów wiec za Nic nawet jak bardzo chce no ale nie pojadę.
  
 
Jako że wczoraj byłem w Budapeszcie, więc:

W porównaniu do PL ład masa! Przez 160km naliczyłem 5 klasyków, takich co mnie mijały! W PL przez pół roku tyle nie widać na drodze!

Na E77 trzeba planować tankowanie LPG bo gazu mało!

Nie wiem jak dolot M2 do Budapesztu. Kiedyś ta droga była darmowa a teraz widziałem znaki winietki, winietki, winietki!

Budapeszt piękny jak zwykle!
  
 
Chłopaki, właśnie ze szwagrem uradziliśmy nad piwkiem w nadbalatońskiej knajpie że fajnie byłoby skoczyć na ten zlot. Czy ktoś od nas się jeszcze pisze? Bo fajnie byłoby mieć wsparcie techniczne w razie co Ewentualnie miejsce na tylnej kanapie się znajdzie
  
 
Dzięki Naczelny za przydatne informacje.

My (Łomża) też oczywiście wybieramy się Łajdaczką. Felipe, będziemy więc dogadywać się jeszcze przed wyjazdem. Mam nadzieję, że nic nie przeszkodzi nam w wyjeździe. Od strony czysto organizacyjnej - chcielibyśmy wyjechać 22 sierpnia, tak aby na spokojnie zajechać 23 na oficjalne otwarcie zlotu.

Z tego co było pisane to jeszcze (przynajmniej) Kraków wybiera się na zlot ale to już niech sami się dokładnie określą.

Kilka osób się jeszcze deklarowało wcześniej ale nie wiem jak teraz u nich plany wyglądają.
  
 
Witam, przyznaję że to mój pierwszy post na forum Po prostu wybieram się z moją ekipą, mą wspaniałą Ładą 21093 1500s na Węgierski zlot, stąd pytanie. Kto jedzie z PL, i czy możęmy się zgadać, zeby np od granicy jechać razem? Chyba że to wstyd jechać koło samary z ciemnymi szybami, i alu od Poloneza Caro :p Proszę o odp. Pozdrawiam!
  
 
Cześć.

Kojarzę Twoją Samarę. I bardzo się cieszę, że też jedziecie.
Oczywiście, że lepiej jechać razem w kolumnie. Raźniej, bezpieczniej i w razie jakiejkolwiek poważniejszej awarii (pukam w niemalowane!) burza mózgów na miejscu gwarantowana.

Ekipa łomżyńska wyjeżdża 22 sierpnia. Oczywiście jeżeli będzie Wam pasować, możemy się zgadać i jechać konwojem już w Polsce.

W razie czego łap moje GG: 9022485 , jestem codziennie wieczorem dostępny. Zgadamy się.
  
 
No to świetnie. Na GG odezwę się bliżej wyjazdu. Wszystko jest dograne, mam nadzieję że nic nie pokrzyżuje nam planów. Hmmm dla poprawności zabieramy ze sobą linkę holowniczą
Myślę że ten 22 nie jest złym pomysłem, na pewno się dogadamy.
Nie wiesz przypadkiem czy tam na Węgrzech nie ma jakiś ograniczeń co do LPG (chodzi mi o wejście pistoletu dokładnie), bo to rzutuje na koszt podróży ;D
A skąd kojarzysz mój krążownik?
  
 
Co do LPG - najlepiej zapytaj forumowiczów Naczelny lub Felype, oni niedawno wrócili z Węgier. Może będą w stanie Ci pomóc.

Cytat:
A skąd kojarzysz mój krążownik?


Facebook.
  
 
Gniazdko lpg jest takie samo.

LPG nie jest tak popularne jak u nas. Czasem sioe trafi stacja z gazem.
  
 
Najważniejsze informacje od Węgrów:

www.ladaclubhungary.hu/hirek/all-information-about-the-international-lada-meeting

Sama impreza zapowiada się więc REWELACYJNIE.



  
 
Panowie. Wiecie czy cena 7 EUR zawiera 1 nocleg na tym kampingu? Jesli tak to na ile osob? i czy dotyczy to tylko samochodow uczestniczacych w zlocie (tylko ladziany) czy tez wszystkich innych chetnych (niestety ladziana nie bede jechal). Mysle co by sie nie wybrac na jeden dzien w sobote, i zostac na nocke do niedzieli?

czy te rozne "zawody" odbywaja sie blisko terenu campingu czy tez dalej?

co do LPG to ja, na trasie do Serbii, tankowalem w miejscowosci Krupina na slowacji (podobno sa gdzies stacje LPG w Sahy, ale nie widzialem). Potem na autostradach nigdzie nie widzialem LPG az do samej Serbii. Podobno w mniejszych miejscowosciach jest LPG.
https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=213451771547743030988.0004c48092389e3c51669
  
 
W sahy jest gaz przy shelu po lewej jak sie na wegry jedzie przed granica jakos, i zaraz przed granica po prawej stacje widzialem z lpg.
Na wegrzech tez gdzies tankowalem (trasa do szegedu albo z-jak na serbie wlasnie) przy autostradzie.


A jedzie ktos na te wegry w koncu ?

[ wiadomość edytowana przez: Krzysztof-Fleszer dnia 2013-08-09 18:07:33 ]
  
 
tak sobie zobaczyłem, Legnica-Soltvadkert, 800 km x2 = 1600Km x 8l= 800 zł. Trocho to drogo wychodzi. A chciało by się pojechać.
  
 
też własnie łamie się czy nie pojechać... tylko musiałbym najpierw podłoge połatać troszke No i kupić naklejke PL bo ja dalej na czarnych blatach
  
 
Cytat:
2013-08-11 00:37:32, SzokoLada pisze:
tak sobie zobaczyłem, Legnica-Soltvadkert, 800 km x2 = 1600Km x 8l= 800 zł. Trocho to drogo wychodzi. A chciało by się pojechać.



Lada z gazikiem moze Ci uratowac polowe tej kwoty Tylko trzeba by zainwestowac najpierw.
  
 
mam gazik w garażu, leży sobie i czeka na najlepsze czasy. Nie będę montował gazu do auta, które jest raczej weekendowe.
  
 
Cytat:
2013-08-11 00:37:32, SzokoLada pisze:
tak sobie zobaczyłem, Legnica-Soltvadkert, 800 km x2 = 1600Km x 8l= 800 zł. Trocho to drogo wychodzi. A chciało by się pojechać.


Drogo nie drogo, ale to są te właśnie klimaty ładowskie o jakie chodzi.
Ja wracam do Łady właśnie po to aby sobie nią pojeździć na takie imprezy.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Chciał bym poczuć wiatr we włosach, ale jak dopiero zrobię swoją 02. Teraz każdy grosz na wagę złota.
  
 
Cytat:
2013-08-09 09:13:30, gregoryj pisze:
Panowie. Wiecie czy cena 7 EUR zawiera 1 nocleg na tym kampingu? Jesli tak to na ile osob? i czy dotyczy to tylko samochodow uczestniczacych w zlocie (tylko ladziany) czy tez wszystkich innych chetnych (niestety ladziana nie bede jechal). Mysle co by sie nie wybrac na jeden dzien w sobote, i zostac na nocke do niedzieli? czy te rozne "zawody" odbywaja sie blisko terenu campingu czy tez dalej?


Najlepiej zapytaj tutaj:
https://www.facebook.com/ladaclubhungary?ref=ts&fref=ts

To oficjalny profil Lada Club Hungary. Zapytaj się tutaj. Dowiesz się wszystkiego.

Odpowiedziałbym ci tutaj normalnie ale niedawno wróciłem z weekendowego wypadu do Trójmiasta i jestem jeszcze na etapie: "niekontaktejszyn".
  
 
Czyli tak: grupa łomżyńska jedzie Ładą 2107 (B+LPG). Jedziemy tak jak ostatnio pisałem 22 sierpnia w godzinach porannych. Dysponujemy ewentualnie jednym wolnym miejscem w naszym aucie. Gdyby ktoś chciał się z nami zabrać - priv lub gg (jest w przedostatnim poście). Dysponujemy namiotem 4-osobowym więc z ewentualnym noclegiem nie byłoby problemu. W drodze na zlot lub/i z powrotem chcemy też zahaczyć przynajmniej na kilka godzin o Budapeszt.

Na naszym profilu LKP pozwoliłem sobie sporządzić mini listę osób wybierających się od nas na zlot:
www.facebook.com/pages/Lada-Klub-Polska/400525996710436?fref=ts

Pozdrawiam