XXX Zlot FEFK - luźne rozmowy - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2013-03-18 20:36:33, thomas77 pisze:
W imieniu swoim i nie tylko dziękuję jak co roku tym klubowiczom którzy tradycyjnie pokazali gdzie maja sprawy klubowe jakże ważne dla wszystkich ustalane na zlocie walnym oraz za bardzo liczną akredytację na zlocie


Wiesz Tomaszu, w życiu każdego z nas są czasami takie chwile, że trzeba wybierać - w moim przypadku tym razem wybór padł na sprawy osobiste. Przepraszam, że ze mnie taki cham i prostak.
  
 
Cytat:
2013-03-20 06:18:48, Wuipe pisze:
Wiesz Tomaszu, w życiu każdego z nas są czasami takie chwile, że trzeba wybierać - w moim przypadku tym razem wybór padł na sprawy osobiste. Przepraszam, że ze mnie taki cham i prostak.





Swoją drogą pragnę pozdrowić pewnych byłych klubowiczy zbanowanych którzy jednak bez tego forum żyć nie umią mimo że ponoć jest takie złe i teraz z partyzanta czytają co piszemy

Adrian żadnych pretensji akurat do Ciebie nie mam bo i tak zawsze na zlotach jesteś min2x w roku
  
 
Adrian?
  
 
Panie i Panowie myślę, że nie ma się co wzruszać. ten kto może to będzie i tyle. Zawsze są jakieś inne cele w życiu i należy uszanować innych. Szczególnie stałych bywalców.
myślę, ze problem tkwi w tym co możemy dać nowym członkom a nie co dostaną "starzy", bo to co mogą wynieść ze wspólnych spotkań każdy z nich dobrze wie.
Dlatego lepiej (oczywiście bez urazy) przekonać nowych lub "nieaktywnych" do poczucia więzi.
Moim zdaniem należy każdego nowego przybysza na zlocie traktować bardziej otwarcie i z wierzę że to akurat jesteśmy w stanie zrobić.
Piszę to z autopsji i moich przemyśleń, a ponieważ nie jestem człowiekiem łatwo zniechęcającym się to tylko dlatego nie zniechęciłem się i jestem razem z wami bo wiem że warto.
  
 
Cytat:
2013-03-20 18:25:58, thomas77 pisze:
(...)Adrian żadnych pretensji akurat do Ciebie nie mam bo i tak zawsze na zlotach jesteś min2x w roku


Niestety w tym roku spotkamy się góra raz - na wrześniowym.
Chyba, że przytoczę się na jakiegoś Waszego spota na motorku.

Lechu tak się składa, że tak potocznie na mnie wołają, ale dla znajomych Julian.
  
 
Cytat:
2013-03-20 19:51:08, retki pisze:
Moim zdaniem należy każdego nowego przybysza na zlocie traktować bardziej otwarcie


święte słowa, liczę na to a tak serio to świeżak jestem, regulaminu klubu nie mam wyrytego na blachę i zdażają mi się pomyłki, jak każdemu nowicjuszowi, moja essina nie jest oczkiem w głowie(raczej nazwał bym ją wołem roboczym) ale do klubu przywiązałem się i to bardzo, pierwsza strona jaką odpalam na przeglądarce to zawsze fefk podoba mi sie tu klimat i ludzie którzy go tworzą, fordem jak długo polatam to nie wiem, rok, dwa, dziesięć, ale z Wami zostanę tak długo jak tylko będzie to możliwe
  
 
Zgłoś się do mnie bo znam dylematy nowicjusza. Mam raptem jeden zlot za sobą i poważnie pokochałem - tych ludzi choć nie wszystkich kojarzę. Początki są bardzo trudne bo ciężko jest znaleźć wspólny język. To na pewno przyjdzie z biegiem czasu.
Najważniejsze to podjąć wyzwanie i nie poddawać się po pierwszym razie.
  
 
szkoda że tylko na sobotę wpadne więc za bardzo się nie zapoznam z ludźmi ale lepsze to niż nic
  
 
To wszystko zależy jak do tego podejdziesz.
Postaraj się skojarzyć ludzi z czymś charakterystycznym a na pewno dasz radę a i gwarantuję, że na pewno poczujesz różnicę na forum bo przestaniesz być anonimowym człowiekiem.
  
 
Widzisz,mnie po pierwszym zlocie jak byłem 3 lata temu w Sulejowie ludziska zapamiętali dobrze(i nawet dorobiłem się drugiego nicka )chyba z dobrej strony,myśle i tez poznałem tu wielu kumpli,i nie tylko... W tym momencie rzadziej jestem na forum,inne auto(raczej jestem na innym teraz),ale staram się też czasem wejsc,i chociaż na ten raz w roku się pojawić na zlocie.
  
 
Nie ma to jak udana pogoda na zlot
Zdjecia z przed paru minut z WRC:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
  
 
Wiec szykujemy się na zimowy zlot bierzcie farelki,grzańce i gorzałkę będzie wiosna
  
 
i sanki, zrobimy kulig
  
 
Temat farelki dalej aktualny. Baardzo proszę, jak ktoś ma dwie
  
 
tevenet, mam kombinować projektor?
przyznaję, że dopiero teraz sobie przypomniałem...
  
 
Cytat:
2013-03-21 20:27:20, Karolyna pisze:
Temat farelki dalej aktualny. Baardzo proszę, jak ktoś ma dwie



melduje posłusznie że mam dwie
  
 
ja również chętnie odkupię bądź wypożyczę.
  
 
Cytat:
2013-03-21 20:37:45, jethro pisze:
tevenet, mam kombinować projektor? przyznaję, że dopiero teraz sobie przypomniałem...



Nie będzie potrzebny, sorry za zamieszanie

Ja też mam farelkę, możemy zabrać.
  
 
A czy w ośrodku jest wifi lub wogóle internet?
  
 
Jest wifi - właśnie z niego piszę

Z Betką i Kubuśkiem jesteśmy już na miejscu. Klucze do pokoi są u mnie w 218.

T-mobile ma słaby zasięg, Play podobno spoko.

Jadąc w Sokolnikach od strony ronda nie wjeżdżajcie w pierwszą bramę po prawej z napisem Club Pinia. Wjedźcie w drugą bramą.

Parkujcie z głową bo parking nie jest strasznie duży.

Na schodach wejściowych jest ślisko. Śniegu pod dostatkiem - po drodze tarłem miejscami po śniegu na seryjnym zawieszeniu.

Póki co tyle wieści. Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie.