LPG w klasyku - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

dedykowany do nivy, tam jednak trochę większe ilości gazu idą :
http://www.gazland.ru/product_info.php?products_id=466&osCsid=e0930d2ade45591482d7b170f71f51dd

a tutaj dla klasyki:
http://www.gazland.ru/product_info.php?products_id=497&osCsid=e0930d2ade45591482d7b170f71f51dd
  
 
Ten do nivy to takie sobie, ale ten do klasyki to fajny patent. Zero zwężenia.
  
 
Generalnie mam skompletowane pod blosa już wszystko, postaram się to wkrótce założyć. Niestety mam na to mało czasu (swojego), a niestety musze wymienić pompę wody bo zaczęła szeleścić i to jest mus. Oczywiście podzielę się tu wrażeniami z montażu blosa, ponieważ o ile sie nie mylę u nas nikt nie zakładał blosa do gaźnika Łady.
A tak wogóle Bartku, ile kosztuje ten niezwężający mikser do klasyki u Ciebie?

[ wiadomość edytowana przez: grzehu dnia 2013-01-30 19:39:41 ]
  
 

trzeba by przynajmniej z 5 chłopaków zebrać, bo dostawa kosztuje 52 złote (trochę za daleko ode mnie, 70 km w jedną stronę a wogóle tam nie jeźdzę)
Wówczas można by zrobić cenę około 30 zł.
  
 
dobra ja pierwszy zaryzykuje i wpisze sie na liste

1.
  
 
Lista chętnych na mikser do klasyki:
1.janjestemjan 1szt.
2. Szokolada 1szt
  
 

(z rosyjskim akcentem) "MOLODCY"!
wspaniale, lobię tka organizację

gregoryj bierzesz jeden ?

  
 
tez wezmę 1 sztukę do klasyki , czyli na chwile obecna jest nas 3 ech
  
 
Ja też biorę mikser do klasyki!!!
Już 4, jeszcze brakuje jednego...
Grigoryj, jeśli dla reduktora zachowasz min. 10cm od el. układu wydechowego to jesteś w zgodzie z przepisami, jeśli mniej to musi być osłona termiczna.

[ wiadomość edytowana przez: grzehu dnia 2013-01-31 20:30:00 ]
  
 
Cytat:
2013-01-30 13:20:26, SzokoLada pisze:
Ten do nivy to takie sobie, ale ten do klasyki to fajny patent. Zero zwężenia.



Zero, tam zaraz zero. Zwężenie zawsze musi być, bo inaczej by gazu nie ciągnęło.

Co nie zmienia faktu, że pomysłowy ten mixer.
  
 
Cytat:
2013-02-01 00:36:07, Kamil_H pisze:
Zero, tam zaraz zero.



A to się okaże. Budowa gaznika już ma w sobie zwezke. A mikser montujemy tuż nad przepustnicą, zamiast ebonitowej podkładki, więc nie utrudniamy dojście dla powietrza na benzynie. Same plusy.
  
 

będziemy zamawiać!
1.janjestemjan 1szt.
2. Szokolada 1szt
3. grzechu
4. abdrys20
5. gregoryj
6. wezmę jeden na zapas , bo jak zawsze ktoś później będzie chciał, bo zaspał, nie widział wątku, długo dumał.
W przyszłym tygodniu zamówię, jeszcze jest czas namyślać się.
  
 
Cytat:
2013-01-31 09:22:51, bartixr pisze:
(z rosyjskim akcentem) "MOLODCY"! wspaniale, lobię tka organizację gregoryj bierzesz jeden ?




biore, biore. wyslalem ci kase i priv. reduktor zamontowany po prawej stronie i powiem wam ze jest ok. jeszcze nie testowalem bo w poniedzialek bedzie dokonczenie roboty przez gaziarza, ale sam montaz i odleglosci sa spokojnie zachowane. gorna czesc reduktora jest na wysokosci gornej czesci zbiornika wyrownawczego. zobaczymy czy bedzie klopot z odpowietrzaniem.
  
 
Jaki dałeś reduktor? Nie dało rady troszkę niżej, bo możesz mieć problemy z odpowietrzeniem.
  
 
Cytat:
2013-02-03 21:26:36, grzehu pisze:
Jaki dałeś reduktor? Nie dało rady troszkę niżej, bo możesz mieć problemy z odpowietrzeniem.



uklad sie odpowietrzyl. rurka chlodzenia z reduktora jest minimalnie wyzej niz rurka ktora oryginalnie idzie do nagrzewnicy, i mniej wiecej na poziomie chlodnicy wiec nie jest zle. reduktor goracy, ogrzewanie jest wiec nie ma problemu.
reduktor lov-tec, czyli kopia lovato, wczesniej go zregenerowalem i wyczyscilem. wyregulowana bez analizatora idzie do 6 tys obrotow bez problemu. jeszcze sprawdzimy spalanie.
nareszcie chodzi rowniotko na luzie, plynnie przyspiesza. nie to co na benzynie. no i czekamy na te miksery nowe od bartka, bedziemy testowac.
  
 
To fachowo, lovato ma dobre opinie. Jeszcze żeby ten mikser od Bartka wypalił będzie GIT. Pewnie masz na razie tak jak większość :mikser łada
  
 
Cytat:
2013-01-30 13:20:26, SzokoLada pisze:
Ten do nivy to takie sobie, ale ten do klasyki to fajny patent. Zero zwężenia.



A macie gdzieś dane techniczne? Bo na moją wiedze zwężenie musi być.

W instalacjach naszych ład musi być jakiekolwiek zwężenie żeby podciśnienie zassssało gaz.
  
 
Sam gaźnik zwęża się ku dołowi to chyba wystarczy...tak się domyślam.
  
 
Cytat:
2013-02-04 20:08:03, grzehu pisze:
Sam gaźnik zwęża się ku dołowi to chyba wystarczy...tak się domyślam.



Ale zwężka musi być nad mikserem (lub w mikserze) a nie pod.
  
 
Cytat:
2013-02-04 19:34:23, NaczelnyFilozof pisze:
A macie gdzieś dane techniczne? Bo na moją wiedze zwężenie musi być. W instalacjach naszych ład musi być jakiekolwiek zwężenie żeby podciśnienie zassssało gaz.



A jak benzyna wydostaje się z gaznika, sama cieknie? Podcisnienie!