[pomorskie] spot trójmiasto 26.01

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
aloha,
dawno w Trójmieście nie było spota (ostatni w lipcu), to może są jacyś chętni na spota z udziałem 'słoika z Warszawy'?
nie od razu Kraków zbudowano, ale nawet Łódź spotuje się częściej
  
 
bo widzisz Łódź stara się odnowić
  
 
U mnie fura w przyszłym tygodniu leci na drobne naprawy i wątpię że wyrobię się do 26. A potem sesja, więc też słabiutko z czasem
  
 
a tam naprawy, mój też w poniedziałek belkę ma zmienianą, dłubanie w skrzyni itepede a w piątek w trasę
'studencie bez spiny, są drugie terminy'
@ retki: wiem i podziwiam
  
 
Niestety Pomorskie to spotowa dziura, i zakała Polski pod tym względem, ciężko tu cokolwiek zorganizować.
Mogę się żałożyć że robiąc zlot w 3miescie, więcej było by przyjezdnych niż miejscowych.
  
 
Cytat:
2013-01-20 11:17:37, Hex pisze:
Niestety Pomorskie to spotowa dziura, i zakała Polski pod tym względem, ciężko tu cokolwiek zorganizować. Mogę się żałożyć że robiąc zlot w 3miescie, więcej było by przyjezdnych niż miejscowych.

Tak samo jest w zachodniopomorskim
  
 
oj tam, oj tam, budzić się! nie ma o...nia raz na pół roku można ruszyć zadki
proponowałbym gdzieś na obwodnicy, matarnia itepede - każdy ma w miarę blisko
ja tam niby przyjezdny, na warszawskich blachach, ale na klapie naklejka 'gdynia moje miasto'
  
 
Ja powiem tak ja RS-a mam rozebrane wiec ja odpadam.
  
 
mozemy sie spotkac 16 lutego bede w gdyni w tym czasiehex musze koniecznie zobaczyc twe autono i bartka kombi
  
 
Pomorska ekipa zasnęła i się obudzić nie chce
  
 
no właśnie widzę... las chętnych gdzie znajdujecie parking na tak liczne spoty?
  
 
O Stary Powiem Ci ciężko z takim miejscem Bardzo chętnie sam bym pospotował tylko chwilowo auto znowu nie jeździ , a ja aktualnie oram po 12h w robocie , więc licho z siłami i czasem
  
 
faktycznie ostatnio trochę lipa u nasz na pomorzu ale szybciej to my się na telefony ustawimy niż na forum
  
 
[quote]
2013-02-13 14:49:06, Marjan2281 pisze:
faktycznie ostatnio trochę lipa u nasz na pomorzu ale szybciej to my się na telefony ustawimy niż na forum
[/quote/]

ty krzyknij ze stawiasz kwadrat browca i chetnych nie policzysz
  
 
to jak panowie spotkamy sye teraz 16 w gdyni??
  
 
Cytat:
2013-02-13 23:24:54, pawcon pisze:
to jak panowie spotkamy sye teraz 16 w gdyni??



albo 2 marca
  
 
może na koniec tego miesiąca ? typu 23 lub 30 marca ?