[MKVII] Mgla na szybach. Nagrzewnica? Raz jeszcze - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
grzeje dobrze, a czy lepiej niz oryginal to ciezko mi powiedziec na przykladzie tego konkretnego auta co w nim zmienialem. Oryginal juz za dobrze u mnie nie grzal i strasznie smierdzial plynem,wiec nie umiem porownac. Ale slyszalem wiele razy przypadki ze ludziom na tych zamiennikach kiepskiej jakosci zle grzeje,wiec wolalem zalozyc cos co jest podpisane jakas marka (choc moze to wywalanie zbednie pieniedzy). Gdyby to byla czynnosc na 30 minut pracy,to bym kupil najtanszy
  
 
Nie wiem, czy już zrobiłeś nagrzewnicę ale ja przy okazji wyjęcia deski z auta nakleiłem na przewody wentylacyjne siatkę żeby mi syf nie latał po samochodzie

i zamontowałem gniazdo USB zasilające GPS

zrobiłem podświetlenie nóg i schowka

To podświetlenie z hermetycznego paska diód, widoczne mocowanie niezastąpionym klejem na gorąco, w suficie schowka zrobione otwory i przez nie świeci światło. Gdzieś mi się zapodziała reszta fotek
  
 
ja jak wymienialem to najtansza kupilem,grzało super jakis czas a potem oslabla,ale podejrzewam za uszczelnienia pomiedzy nagrzewnica sie zle ulozyly i to tego wina wiec trzeba zwrócic na to uwage,ale deski nie wyjmowalem
  
 
dlatego wlasnie nie ryzykowalem i dalem markowa nagrzewnice :p