[BR] elementy laminat

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Mam pytanie odnośnie zapotrzebowania na lekkie elementy z włókna szklanego w przystępnych cenach.

Czytałem wiele razy że forumowicze poszukiwali kogoś kto zrobi im elementy do malucha czy PF.

Pracuję na żywicach epoxydowych co gwarantuje wytrzymałość wykonywanych elementów.

Jeśli ktoś był by zainteresowany na jakieś elementy to pisać priv ewentualnie w temacie. Zależnie od ilości wykonanych sztuk musiał bym przekalkulować cenę.


Przykładowe ceny to np.

klapa do malucha 200-250
maska około 350-400
drzwi jeszcze w fazie testów


Lykowsky



  
 
zderzaki chromowane w wersji laminat??
  
 
maska i klapa do PF 125p? drzwi tylne ewentualnie?
  
 
Cytat:
2013-02-17 18:23:39, Try3ek pisze:
zderzaki chromowane w wersji laminat??



Dobre To bylby hit cos czuje
  
 
marakant ma z laminatu więc czemu maluchy nie mogą, też myślę że znajdzie sie kilku chętnych jak to będzie w rozdądnych pieniądzach
  
 
tym bardziej jeżeli ktoś chce je lakierować to dobra opcja żeby nie psuć prostych chromów
  
 
Do kredensu klapy mnie by mogły zainteresować.
  
 
Cytat:
2013-02-19 22:25:54, kylo125 pisze:
Do kredensu klapy mnie by mogły zainteresować.


jeżeli z kolegą sie nie dogadasz to ja ciągle mam formy
  
 
Cytat:
2013-02-19 22:25:54, kylo125 pisze:
Do kredensu klapy mnie by mogły zainteresować.



Mar robi klapy jak i zderzaki
  
 
Z mojej strony to wygląda tak.

Skoro Mar125 posiada już formy na klapę i maskę do Pf125 ja nie będę ruszał tematu.


Aczkolwiek temat zderzaków do malucha pozostaje otwarty jako że zależy mi na tym aby się sprzedało a nie leżało potem u mnie.

Co do drzwi do kanta pomyśli się ale na takie rzeczy już muszę mieć kilku co najmniej chętnych na mur betor, jeden komplet drzwi to już się robią koszta w materiale nie wspominając o kilku sztukach.

Korzystając z sugestii które dostałem na priv zderzaki które będę odbijał do malucha będą nastawione na ograniczenie masy. Jeszcze gdyby ktoś mógł mi zważyć seryjne blaszane.

Chcę aby rzeczy które robię były dostępne cenowo dlatego zrobię pierwszy komplet i wtedy podam cenę.
  
 
Na "chromy" do malca było by trochę chętnych, dałem też info na innym forum.
  
 
Cytat:
2013-02-19 22:25:54, kylo125 pisze:
Do kredensu klapy mnie by mogły zainteresować.



też bym był chętny na klapy
  
 
Dajcie znać czy dogadacie się z Mar125 czy nie odnośnie części do kanta, ja jestem chętny ale też musiało by być kilku chętnych bo nie mam pod to form zrobionych jeszcze.
  
 
Witam

Nie mam jeszcze modeli pod formy ale miałem je już w rękach w celu obliczenia kosztów.
Chcę was zapytać czy taka cena do was przemawia, przy większym zamówieniu czy chociaż kilku chętnych cena oczywiście będzie leciała w dół, jednak koszt laminatowych dwóch sztuk to na chwilę obecną około 350 pln. Kwota jest orientacyjna i na pewno nie będzie już wyższa, wolę zawyżyć początkowe koszta i potem obniżyć cenę niż robić na odwrót.

Pozdrawiam
Lykowsky
  
 
Nie będę w Twoim temacie robił bałaganu moim ogłoszeniem.napisze tylko że cena jest dobra i moja cena za maski jest/będzie podobna /za szt.
Roboty jest 'troche' . Pamiętaj o dobrym usztywnieniu klap bo to jednak duuża pow.



[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2013-02-22 08:20:52 ]
  
 
za 350 komplet przód i tył to ja sie pisze.
  
 
dwie szt (przód i tył) to ok 600-700zł postaram się dzis sprawdzić ceny materiałów u producenta i wtedy cene będę mógł podać 100%,założę odpowiedni temat a te posty wykasuję.
  
 
Witam

Chciałem co nieco sprostować, pisałem o zderzakach laminat do malucha.
Reszta cen w późniejszym czasie. Najpierw chcę się zorientować jakie jest zainteresowanie.

[ wiadomość edytowana przez: Lykowsky dnia 2013-02-22 13:25:03 ]