[konus19] ESIOR mk7 RS2000 black&white - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
SEGE przypatrz się na zdjęciu jest Esik z frontem MK VI a nie MK V
  
 
Cytat:
2013-06-07 16:29:42, Daniel_40 pisze:
SEGE przypatrz się na zdjęciu jest Esik z frontem MK VI a nie MK V



Hmmm sam już nie wiem co widzę Ale wygląda mi to na mk5 ale to może dla tego że maska i grill caluśkie czarne są
  
 
Naprostuje Was Panowie - tak to Zett maska i dach w czarnym kolorze, a front to mk6 przeciez
  
 
Świeże foty. W przyszłym tygodniu escorcik dostanie troche nowych gratów, ale co dokładnie to napisze jak wszystko zamontuje





  
 
Ten kurnik na desce rozdzielczej to byś zdemontował
  
 
Jest plan to wsadzic zamiast nawiewów na srodku ale potrzeba czasu, troche pieniedzy oraz kogos kto spawa plastik Teraz mam na głowie inne rzeczy. Info wkrótce
  
 
Mała aktualizacja. Esik dostał oryginalny środkowy wydech motocraft dedykowany do RQB. Oprócz tego elektryczne otwieranie bagażnika z przyciskiem mk6, bo cała elektryka (szyby, szyberdach) rowniez jest na przełacznikach mk 5/6. Dodatkowo doszły FEFKowe ramki pod tablice wiec trytytki znikneły, i troche detali takich jak zaślepki kokpitu ktore mialem połamane, oraz te ktorych u nikogo jeszcze nie widziałem - sruby ktorymi sa przykrecone klamki W tym tygodniu bede miał jeszcze pare nowych rzeczy, ale poki co nie ma sie czym chwalic

Fotki:




  
 
z kad masz te zaslepki, do srub przy klamkach?
  
 
chyba powinno to być w każdym escorcie Ja u siebie miałem przy obu klamkach ale jedno wypadło i się zgubiło ;/
  
 
Dzisiaj odbył sie mini spot z kolega kiciek w Katowicach. Brał udział rowniez moj kolega z mieszkania na kawasaki ninja Jesli chodzi o nowosci w moim aucie to doszedł długo oczekiwany grill zender Foto:






Dodatkowo środek został wybebeszony w celu zakonserwowania podłogi na nowo bo zima dała sie juz we znaki..

Odpowiadaja na pytanie smallsize - zaslepki mam od zsmartiego
  
 
Cytat:
2013-06-23 15:43:42, konus19 pisze:
zaślepki kokpitu ktore mialem połamane, oraz te ktorych u nikogo jeszcze nie widziałem - sruby ktorymi sa przykrecone klamki


Ja mam odkad kupilem auto, nie wiedzialem ze to taki rarytas
  
 
Nowości nowości nowości.

Ecort dostał nowe zawieszenie - sprezyny weitec -60, amortyzatory przod weitec a tył KONI. Zrobiło sie nisko i bardzo sztywno Musze pomyslec nad rozpórkami na przód i tył.

Po za tym dzisiaj zamontowałem końcowy tłumik dedykowany do RSa - supersprint magnum. Podobno najlepszy tłumik jaki jest w obiegu.

Cały projekt nabiera tempa, zobaczymy jak to sie dalej potoczy Fotki niebawem
  
 
Taka nie kiepska ta twoja 7mka,osobiscie zmienił bym tylko kolor felg a to tylko moja sugestia.
  
 
Na jaki? Ja bym nie zmieniał koloru.
Zmieniłbym felgi na jakieś skręcane.
Choćby popularne RH ZW1 lub Artec L.
  
 
Wrzucam obiecane fotki Dzisiaj sprawdziłem jak wyglada podłoga i o dziwo nie było źle, martwie sie troche sciana grodziowa bo to jedyna czesc ktorej nikt nie ruszał. Wszystko zakonserwowalem tak jak trzeba i powinno wytrzymac jakis czas. Po za tym wpadła nie połamana lampa podswietlania rejestracji.













Pozdrawiam )

  
 
podoba sie
  
 
Czwartek i krakowskie ulice ktore podobno zamieniaja sie w tor wyscigowy




  
 

  
 
ładnie ładnie

cudno fotencja
  
 
Fota miodzio ale gleby brak