[konus19] ESIOR mk7 RS2000 black&white - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Maciek u niego jest tak, ze chodzi na jalowym i samo od siebie jest wachniecie, mape podmienial i bylo to samo. to wyglada na krokowca, ale u mnie bylo podobnie i tez myslalem, ze krokowy, ale po zrobieniu calej wiazki w aucie jest malina.
  
 
A krory odcinek wiązki robiłeś?
  
 
Dobrze wyglada ,mogłes od razu prysnac głowice tez na czarno pasowało by do reszty ,chyba ze ja nie dowidze .
  
 
  
 
Na "dyngusa" Potraktowałeś go wodą?

Nie no prezentuje się wręcz znakomicie

Jakie dalsze plany ? Robisz coś jeszcze z wyglądu auta? Albo odnośnie kabiny coś zamierzasz zmieniać?

Pozdrawiam.
  
 
To fakt, mogłem głowicę pomalować ale wtedy myślałem że tak będzie dobrze Z Zewnątrz nie planuje już zmian, myślę że jest wystarczająco 'dobrze' Ewentualnie inne nakładki progowe np zendera ale to schodzi na dalszy plan. Chciałbym się zająć blachą i wnętrze odświeżyć
  
 
Pitu,pitu co ze sprzęgłem?
  
 
Nie mam ani kiedy ani gdzie tego rozebrać. Jak pewnie już mówiłem jestem garażowym wloczega :p jak sobie pomyślę ze trzeba skrzynie zrzucić to mi się płakać chce :p jak coś zdzialam to dam znać :p
  
 
Ogólnie furka zewnętrzne malina , ale jak dla mnie na przodzie za wiele się dzieje. Morety , spryskiwacze , kierunki , "Plasterek" , i dokładka która moim zdaniem kiepsko pasuje.

Ja to bym kierunki ukrył i zmienił dokładkę na jakas lagune. Wywalić ten plasterek ładnie zderzaczek po całości prysnąć i będzie KOZAK
  
 
Dzisiaj gwint poszedł do góry. Zrobiła się koza, ale mam dość myślenia jak jechać przez kraków żeby o nic nie zawadzić. Jak mi wróci faza to opuszczę na dół. Na dzień dzisiejszy do wymiany jest silnik krokowy, a za tydzień zabieramy się z Jarcykiem za sprzęgło. Silnik poci się na wale od strony skrzyni pomimo nowego simeringu - był wytarty maly rant i widocznie przez to puszcza.. Podłużnice też niebawem zostaną wycięte i wstawione na nowo.. Zamówione nowe naklejki które zostaną naklejone RÓWNO Póki co kilka fotek (dzięki Kubzik ):







  
 
Jedyne co mnie cały czas razi to ta zaślepka w przednim zderzaku w czarnym macie Tylko nie wiem czy tobie tak się podoba czy czeka ona na właściwy lakier a tak to miodzio
  
 
Polecam się na przyszłość
  
 
Dziwnie wygląda tylni zderzak,wycinałeś go czy jak?

  
 
Taka wielka dziura jest pomiędzy kołem a zderzakiem.
  
 
Hmmm faktycznie to dziwnie wygląda. Zderzak siedzi dobrze, chociaż ogólnie wydaje się być 'krzywy' z przyczyn niewiadomych.
  
 
Aktualności.. wymienione oba łożyska tył na FAG, oraz zamontowana dedykowana przednia rozpórka


  
 
A czemu Skf nie dałeś (lozyska) ? Tylko fag ?

Rozporka jaka to jest ? Oryginał mk7 jest dodatkowo skręcany (bardziej rozszerza lub nie sie rozporke wtedy) przy okolicy pompy hamulcowej. A na wiechersa nie wyglada .


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2015-05-12 20:06:41 ]
  
 
Tu masz wiechersa

  
 
Kris. Wiem jak wyglada wiechers. Mam od 4 lat .
Chyba ze ta rura pomalowana na biało wyglada tak owalnie i to mnie myli. Wiechers ma taki płaskownik jakby po bokach zaokrąglony.
Fordowska rozporka tonokrsgla rura.
Dlatego pytam Łukasza co to za rozporka .


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2015-05-12 20:17:25 ]
  
 
Cytat:
2015-04-28 18:36:47, kris2629 pisze:
Dziwnie wygląda tylni zderzak,wycinałeś go czy jak?



Łukasz ma od tej strony krzywa belke. Moze dlatego ?


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2015-05-12 20:19:25 ]