[mk6]problem z immo w 1.3b

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Czy ktos z was orientuje sie jak odlaczyc immo w essim mk6 1.3b mam gigantyczny problem bo nikt w miescie ani z miechanikow ani z elektrykow nie jest w stanie mi pomoc. Zaplon jest, brak pompy i rozrusznika- czyli jak w morde strzelil immo(do tego ta szybko migajaca dioda), niestety mam tylko jeden czerwony kluczyk i nie mam zielonego pojecia jak to ugryzc zeby znowu odpalil.
Jezeli ktos chce napisac "nie napisze ci jak ukrac samochod" to od razu dzieki za takie posty, nie mam zamiaru tego robic bo essa wartego 700zl. nie oplaca sie krasc (chyba) .Chce poprostu tego zloma uruchomic!

[ wiadomość edytowana przez: kamil_cabrio dnia 2013-01-15 16:34:13 ]
  
 
A nie wywalił Ci bezwładnościowy? Masz go na słupku obok skrzynki bezpieczników. Wyciągasz zaślepkę z tego długiego plastiku od progu i wciskasz go.
  
 
Cytat:
A nie wywalił Ci bezwładnościowy? Masz go na słupku obok skrzynki bezpieczników. Wyciągasz zaślepkę z tego długiego plastiku od progu i wciskasz go.



Nie, tu wszystko jest OK. Czy naprawde nie idzie naprawic takiego czegos? Po raz pierwszy mam takie problemy z naprawa samochodu
  
 
poczekaj tak z 30-60 sekund na migajacej szybko diodzie immobilizera i po tym czasie powinna wyswietlac kod bledu.
  
 
A masz moze pojecie jak powinien wygladac kod od immo?Mamy gdzies jakas instrukcje jak odczytywac te kody?
  
 
poczekaj na migajacym i bedziesz wiedzial jak odczytac kod. A potem Ci powiem co on oznacza.
  
 
sprobuje jeszcze wymontowac skrzynke bezp. i sprawdzic luty w razie co nagram jeszcze sposob w jaki wyswietla blad
  
 
Odgrzewam kotleta
A więc nie słychać pompki,rozrusznik nie kręci a kontrolka immo miga jak w filmiku

film

Dodam że dzisiaj rozkręcałem przełącznik zespolony ale sprawdzałem go na odpalonym silniku i mam tylko jeden kluczyk do stacyjki

Proszę szanowne grono o rozszyfrowanie kodu.


Dodam że mój silnik to 1,4 na pełnym wtrysku

[ wiadomość edytowana przez: warzywisko dnia 2013-03-08 16:30:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: warzywisko dnia 2013-03-08 16:31:27 ]
  
 
Koledzy odbój alarmu
Okazało się że obudową stacyjki zruszyłem wtyczkę przy kablach immo,po dociśnięciu znów odpalił.

Swoją drogą czy ktoś posiada kody do immo?

pozdrawiam
  
 
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/19426-POMOCY!!!-Awaria!?p=215308&viewfull=1#post215308

wiec blad miales:
11 - odłączony moduł nadawczo-odbiorczy albo uszkodzenie połączeń




[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2013-03-09 08:50:29 ]