[Ogólne] wymiana żarówek w podświetleniu tarczy zegarów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, wie ktoś może jak wymienic żarówki w tarczy zegarów? te co świecą na zielona i są u góry zegarów. jak zdemontować deske to wiem ale jak wyjać zegary z ta przeźroczysta plexi nie mam pojecia.pomocy?

[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2013-02-21 19:25:43 ]
[ powód edycji: poprawa tutułu ]
  
 
jak wyjmiesz kokpit to zobaczysz, że zegary są na 4 wkręconych śrubach. Krzyżakiem je odkręcasz.
Kolejna sprawa. Musisz odpowiednio włożyć rękę od strony lewego nawiewu i wypiąć dwie taśmy i linkę prędkościomierza, i to jest najtrudniejsze.

Jednak ostatnia operacja nie jest taka ważna. Wystarcz te 4 śrubki odkręcić i zegary trochę wyjdą i tym samym wymienisz sobie żarówki.

Mam nadzieję, że pomogłem i jasno napisałem co trzeba zrobić .
  
 
cieżko bylo ale sie udało żarówki wymienione na ledy pod kolor zegarka, cłakiem zajebiscie! to juz inny temat ale ciekawe czy zegary z obrotomierzem podłącza sie tak samo i normalnie działa obr.?
  
 
temat zegarów do wstawienia obrotomierza był poruszany i kilka osób go zakładało. Pewnie ktoś później coś napiszę albo poszperaj w wyszukajce.
  
 
w mk7 duzo problemow nie ma z zegarami, kup i wloz, tylko silniki 1.8TD endura mimo ze diesle wymagaja zegarow od benzyny
  
 
próbowałem ostatnio je wyjąć ale za holere nie wiem jak odczepic ta linke? ;P bez obrotomierza lipsztyk
  
 
ja też nie wiedziałem, a jakoś dałem radę.
Zobacz sobie jak linki wyglądają na allegro to wykminisz. Nie umiem Ci tego opisać.
  
 
Wtyczka na lince prędkościomierza wygląda tak:

Musisz wymacać prążkowany element zaznaczony czerwoną strzałką, wtedy bolec zaznaczony zieloną strzałką wysunie się z rowka w obudowie zegarów.


Trzeba mocno naciskać i chwilę się z tym pomęczyć



[ wiadomość edytowana przez: Zacharek dnia 2013-03-01 12:25:57 ]