[OGÓLNE] brak podświetlenia licznika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich w moim escorcie 2.0 16v niema podświetlenia zegarów, popielniczki i nawiewów ale zegarek swieci ichcialbym wiedziec czy samemu poradze sobie z rozebraniem zegarów czy trzeba sie udac do elektryka?
pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2013-01-07 12:35:47 ]
  
 
samemu sobie poradzisz, elektryka w escorcie jest prosta, sprwdź bezpiecznki bo zegarek chyba jest innym bezpiecznikiem podłączony. Na przyszlość proszę o prawidłowe opisywanie tematów tak jak twój poprzedni który trzeba poprawiać, pomoże to innym w wyszukiwaniu starych tematów. Pozdrawiam.
  
 
Jeśli masz problem z wosażeniem elektrycznym, to nie podawaj pojemności silnika, tylko model.
  
 
Chciałbym tylko uczulić, że przy rozbieraniu deski można pogubić te metalowe spinki trzymające ją sztywno na miejscu. A w ASO Forda chcą za nie ponad 4zł za jedną.
  
 
Sprawdz bezpiecznik F 21.
  
 
od całej deski rozd. jest jeden bezp. jak świeci zegarek to w reszczie padły żarówki. wymiana nie jest trudna, najlepiej na małe 5w ledy. od nawiewu białe a reszta zielone
  
 
Cytat:
2013-01-07 12:31:59, wojtek24nysa pisze:
Witam wszystkich w moim escorcie 2.0 16v niema podświetlenia zegarów, popielniczki i nawiewów ale zegarek swieci ichcialbym wiedziec czy samemu poradze sobie z rozebraniem zegarów czy trzeba sie udac do elektryka? pozdrawiam [ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2013-01-07 12:35:47 ]



ja tak miałem jak miałem walniety zespolony (światła przednie były, ale nie było tylnych, i brak podswietlenia segara, popielniczki, zegarów itd pomogło, jak lekko naginałem z zespolonego rączkę od świateł wtedy podświetlenie zegarów wracało, potem młotkiem dobijałem ale wkurzało to jak tydzień dziaąło i w czasie jazdy gasło, skończyło sie na zamienniku zespolonego za 80zł
  
 
Tez tak mam tylko musze puknac od czasu do czasu zespolony trzeba wymienic