Mapa Polski z klubowiczami

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na stronie miłośników Kadetta D znalazłem ciekawy gadżet a mianowicie mapke kraju z naniesonymi na nią lokacjami członków klubu. Nie jestem fachowcem ale ciekawe czy można by zrobić podobną mapke na stronie OKP. Myśle, że byłaby ona bardzo pomocna przy wszelkich wojażach klubowiczy i nie tylko.
  
 
O w morde zapomniałem wstawić link.
Oto on:

mapka
  
 
Fajna sprawa, ale troche pracochłonna.
  
 
fajowe
ale jak powiedzial MSJ duzo pray trzeba wlozyc chociaz jesli ktos ma duza stycznosc z kompem a wsrod nas na pewno ktos sie znajdzie to to powinienn zrobic w miare szybkoo
tak wiec bracia i siostry czy ktos sie podejmie takiego wyzwania
  
 
kiedyś było u nas coś podobnego tzn. taka mapka z podziałem na województwa i ilością klubowiczy
  
 
Ale to było przed powstaniem forum.
  
 
ja jestem całkowicie za!!! świetna sprawa!!
  
 
rewelka - podoba mi sie
  
 
Witam
Faktycznie pomysł przedni choć pracochłonny - pole do popisu dla informatyków i innych administratorów sieci mających wolną chwilę w pracy.

A skoro już mowa o Klubowiczach i ich rozkładzie na mapie Polski to donoszę iż:
Mazowieckie - 62 Aktywnych Klubowiczów
Pomorskie - 32 Aktywnych Klubowiczów
Zachodniopomorskie - 30 Aktywnych Klubowiczów

a więc już jesteśmy My Zachodniopomorskie w pierwszej Trójce
PZDR Vincent
  
 
Ja też jestem za!!! Wielkie ukłony a prośbami dla informatyka...
  
 
jest to dość proste do zrobienia, ale ciężko będzie z połączniem z bazą motonews.......a ręczne wpisywanie nie jest wskazane.
  
 
No ja zrobiłem coś podobnego ale tylko z rozkładem Seniorów tuż przed planowanym zlotem... MAPKA . Może i bym się podją zrobienia czegoś takiego dla całości... tylko że ja jestem niezdedy zamęczony. Dziś np. jestem na forum pierwszy raz od niepamiętam jak bardzo dawna.
  
 
Motonews moze i da wejscie do bazy jesli skrypty beda sprawdzone i posadzone na ich serwie - tak mysle. A poza tym to mozna to zrobic i bez wchodzenia w ich baze. Po prostu zewnetrznym skryptem php zalogowac sie jako jakis uzytkownik i pobrac dane po http wchodzac do dzialu 'lista klubowiczow' (moze nawet nie trzeba sie logowac, nie chce mi sie sprawdzac..).
Sam tego niestety nie zrobie ale mam swietnego informatyka - niestety zawalony robota (

pzdr.
  
 
Jeśli ktoś mi podrzuci fajny kontur mapy Polski to mogę przygotować taką mapkę Mam już nawet wizje
  
 
MSJ Jesteś WIELKI !!!
  
 
Posiedziałem troche nad mojš wizjš i oto efekt. To oczyœcie poczštek, ale chce usłyszeć Wasze opinie. Więc czekam. Jeœli cos jest nie tak to prosze piszcie Zaczšłem od mazowsza, sam nie wiem dlaczego
Projekt mapki
  
 
Witam
Forma prosta ale bardzo czytelna a przez to praktyczna. Jedno ale to wielkość czcionki w ramce po lewej, mogłaby być ciut większa.
Myślę że jak na pierwszy projekt całkiem ok. Mówię jako laik bo z kompó to co najwyżej na wordzie się znam
Mazowieckie już jest, teraz (nie żebym nalegał, ale...) poproszę opracować Zachodniopomorskie jeśli można
PZDR Vincent
...może jeszcze kolory...a może klubowa zieleń
  
 
Zapowiada sie ciekawie
Pozdrawiam Labe
  
 
No dla mnie bomba
Ale mam taka propozycje:
Czy da sie tak zrobic, zeby nazwa usera byla
jednoczesnie linka do jego profilu w bazie motonews?

Wiem ze na stronie jest to zrobione przez JavaScript,
ale skrypt po prostu otwiera nowe okno z adresem
np.
http://motonews.pl/sh_user.php?op=userinfo&f=18&uname=Vincent
wiec mysle ze da sie to zrobic

Pozdrowki
  
 
Tak tylko dorzucę swoje 3 grosze...
Wszystko fajnie, pomysł przedni, wykonanie też mniej więcej takie
Jest tylko jedno ale: tak, jak to już mówlili wcześniej - chyba nie będziesz ręcznie czuwał nad bazą klubowiczów ?? Trzebaby się wpiąć do bazy motonews.
Jeżeli ktoś zna (lub jest) fachowca mającego wolny czas (a to niestety jednak trochę tego czasu zabierze) - świetnie . Ja niestety przepraszam, ale nie mogę się tego podjąć - czas teraz taki, że nie mam szans wydarcia aż tyle czasu...