Poszukuje sprzedanej w 2008r ŁADY 2107 1.3 88r - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ale skoro juz sie tu zarejestrowałem to wrzuce swoją ładzianke zakupiona w lato.[/URL][/IMG]
  
 
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/069d4a0ae6977511.html
  
 
W końcu jaki kolor? Czerwony czy biały?
  
 
Poszukuje białej. A czerwona to moja którą zakupiłem w lato. Szukam rodzinnej BIAŁEJ bo chciałem zrobic przekladke z czerwonej do białej i białą miec a czerwona sprzedac. Ale jesli sie nie znajdzie to zostaje przy czerwonej.
  
 
A, że się tak wyrażę, na szczecińskich szrotach patrzyłeś ? Bo chyba nie wykluczasz też takiej możliwości ? U nas w mieście obok wylotówki na Warszawę stoi na szrocie niebieska 2107 na podmiejskich blachach. Kiedyś tamtędy przejeżdżałem, z ciekawości spojrzałem i... lekko mnie zatkało.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2013-03-31 22:32:51, emde pisze:
A, że się tak wyrażę, na szczecińskich szrotach patrzyłeś ? Bo chyba nie wykluczasz też takiej możliwości ? U nas w mieście obok wylotówki na Warszawę stoi na szrocie niebieska 2107 na podmiejskich blachach. Kiedyś tamtędy przejeżdżałem, z ciekawości spojrzałem i... lekko mnie zatkało.



Owszem nie wykluczam takiej mozliwosci.. Ale w Szczecinie zwiedziłem szroty i nie znalazłem.. To nawet dobrze ze nie znalazłem na złomie ) Jutro sie dowiem,bynajmniej mam taką nadzieje.