Chrom w Esim zrób to sam razem z nami.......

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam w imieniu swoim i MSS'a i.......... wszystkich, którzy mają chrum chrum w swoim Essim, chcą mieć i mają pomysła gdzie i jak to zrobić zdobyć przyozdobić .......
  
 
Cytat:
2004-05-23 15:36:32, Sinuspi pisze:
Zapraszam w imieniu swoim i MSS'a i.......... wszystkich, którzy mają chrum chrum w swoim Essim, chcą mieć i mają pomysła gdzie i jak to zrobić zdobyć przyozdobić .......



Sinuspi jest prezesem ds chromu, a ja mianuję się v-prezesem ds chrom.
Poszukujemy jeszcze sekretarki

  
 
Nie koniecznie "metalówki"
  
 
No to tak : oprócz chromowanego wlotu powietrza na chłodnicę, ramki tylnej tablicy rejestracyjnej i klameczek, MSS i Pan Złote Rączki wykonały już ramki zegarów i regulacji manualnej luterek w chromie { patrz profil MSS'a } Ponadto Pan Złota Rączka wykonał manetkę zmiany biegów. Wszystko w yMka VII.

W najbliższych planach jest użycie chromowanych listew. Gdzie dokładnie będa to jescze sfera planów. Oczywiscie są inne pomysły tj. przycisk ręczego lub górna obwoluta miecha dźwigni zmiany biegów, kalmki, relingi ...............

Chromoanie felg jest zbyt drogie ale realne do osiągnięcia np tu


ii ooo np. jeden z pomysłów........




[ wiadomość edytowana przez: Sinuspi dnia 2004-05-23 17:08:57 ]
  
 
Wszelkie sugestie mile widziane!!
Kto ma gdzieś wsadzony kawałek chromu moze nam się pochwalić
  
 
No ja jeszcze nie mam ale planuję
  
 
MSS myślę jak zrobić aby czarna obwoluta w zegarku czasowym też była chromowana. Wyczaiłem taki cuś w dodatku gazety Wyborczej " Wysokie obroty" wydanie z dnia 20 maja br. Cio Ty na tjo ?
  
 
Cytat:
2004-05-23 20:24:40, Sinuspi pisze:
MSS myślę jak zrobić aby czarna obwoluta w zegarku czasowym też była chromowana. Wyczaiłem taki cuś w dodatku gazety Wyborczej " Wysokie obroty" wydanie z dnia 20 maja br. Cio Ty na tjo ?



Gadałem z tym już kiedys z braciszkiem i mówił, że ciężko takie coś zrobić bo to nie jest okrągłe, i może niewyjść tak ładnie.
Ale też o tym myślę, czym to zastąpić.

p.s. Ciekawe jak by wyglądały wskazówki z nierdzewki
  
 
to już zegarmistrz ale myślę że iluminacje światełka by były niebanalne.....
  
 
Mysle ze chrumkowane wskazowki bylyby za ciezkie i powstawalyby juz przeklamanie
  
 
Cytat:
2004-05-24 11:44:56, borys pisze:
Mysle ze chrumkowane wskazowki bylyby za ciezkie i powstawalyby juz przeklamanie



Borys, chyba, ze polerowane aluminium by było
  
 
Przyszła przesyłka, a w niej listwa chrumkowana , jakość oceniłbym na 4- (w skali 5 stopniowej), ale może być
Ma folię ochronną i jest giętka.
Będzie cieplej to gdzieś nakleję, chyba od wewnątrz przy szybach (tak tak sinusku ) zobaczy się jak będzie wyglądało.
Oczywiście zdjęcia zrobię i się pochwalę
  
 
hihi MSS to sczekam na fjotki....


i zobacz czy Ci wymiarowo starczy
  
 
A to budziki Baksia





[ wiadomość edytowana przez: Sinuspi dnia 2004-05-24 16:43:10 ]
  
 
...a skąd macie te chrumki...? ....gdzie je dorwać i w jakiej cenie chodzą...?
  
 
JA TEŻ CHCA
  
 
Cytat:
2004-05-26 14:41:27, XtraVert pisze:
...a skąd macie te chrumki...? ....gdzie je dorwać i w jakiej cenie chodzą...?



oj.... Piotrek widać, że bardzo rzadko forum odwiedzasz
  
 
Ketto na jakiś czas podwiwesił wątek........
  
 
Cytat:
2004-05-26 15:12:12, Sinuspi pisze:
Ketto na jakiś czas podwiwesił wątek........



widziałem, chwała mu za to
  
 
Bardzo podobaja mi sie chromowane ramki zegarow.Jak je mozna zrobic,albo zdobyc??????