Czym wyczyścić biały pokrowiec na dachw kabrio?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam biały pokrowiec na dach, z jakiegoś gumoleum, tak jak te czarne tylko że biały.
Jakimi środkami doprowadzić go do stanu"ah jaki piękny, jak nowy"
Ma plamy z oleju oraz naloty rdzy.
co możecie sugerować?
Lecę po szczotke ryżową a środki jakie mam to do mycia szyb, do felg aluminiowych, do silników...
  
 
Jesli białym to spróbuj CIF do kuchenek ,na malczaku nalot z rdzy zeszedł
  
 
dziś będę próbował.
  
 
cif jest plynem lekko sciernym, nie wiem czy to bedzie zdrowe dla pokrowca. Ja bym poszedł w stronę preparatów do czyszczenia i impregnacji skóry - do kupienia w każdym sklepie meblowym.
  
 
uzywam odtluszczacza "meglio" idealny na tluste plamy i wszelkie naloty i przede wszystkim neutralny dla wszelkich tkanin (uzywam nawet przy praniu odziezy). Jakas gabka do tego i ogien, nastepnie obficie splukac biezaca wada - operacje powtorzyc 2-3 razy. Dobra jest tez benzyna ekstrakcyjna z tym ze bardzo nie ekonmiczna...

mysle ze rowniez dobrze poradzily by sobie plyny do prania tapicerek typu "tapis"


[ wiadomość edytowana przez: srvrserver dnia 2013-04-23 11:08:44 ]
  
 
płyn do prania tapicerek poszedł i dało efekty ale nie wszystko, dziś będę próbował dalej.
  
 
rozpuszczalnik jakiś(nazwy angielskie) i mleczko. Poszło większość ale nie wszystko, ślady po rdzy widać, później będę tarł kwaskiem cytrynowym ale to już w PL.
  
 
Kleszczu spróbuj pastę kryjącą do białego obuwia. Na skórzanych fotelach w okolicy rdzewiejących elementów metalowych dało radę.