Krakowski Spot 27.04 (dziś) godz. 18 Decatchlon Zakopianka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jako że jest ostatnia sobota miesiąca to może zrobimy spota pod tesco czy decatchlonem?


[ wiadomość edytowana przez: domisnis dnia 2013-04-27 11:25:32 ]
  
 
Wszyscy zapomnieli Pytanie, czy nie walnie jakimś deszczem, bo może tak okolice skałek z grillem ?
  
 
może lunąć więc bardziej byłby skłonny ku teskaczowi no to kto będzie?
  
 
ja nie dam rady bo gram impreze
  
 
szkoda konusik
w poniedziałek odbieram Maline
to kto będzie?
  
 
Ja mogę być
  
 
Czesiek daj znać na fiiesty i focusy jak możesz oczywiście
  
 
Mnie nie będzie niestety. Mam impreze firmową.
  
 
Z całym szacunkiem ale spot był w Kryspinowie w tym miesiącu ,więc nie siejcie zamieszania do zobaczenia w maju pod decathlonem
  
 
Kto chce niech przyjedzie, ja będę
  
 
w Kryspinowie był zlot fordów....
  
 
Cytat:
2013-04-27 17:21:52, domisnis pisze:
w Kryspinowie był zlot fordów....



czyli nie słuchałeś co było ustalane już na walnym,miłego spotu na dwa lub trzy wozy
po za tym wpadłbym lecz wróciłem z pracy o 16 i od razu pifko strzeliłem duszkiem


[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2013-04-27 17:27:04 ]
  
 
Witam, z calym szacunkiem ale wydaje mi sie ze jedno drugiemu nie przeszkadza czyli zlot i spot pozatym obecnosc na spocie nie jest obowiazkowa wiec kto bedzie mial ochote to przyjedzie, a druga sprawa to wydaje mi sie ze spoty krakowskie nie musza sie odbywac tylko raz w miesiacu, pozatym jest to ostatnia sobota miesiaca. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2013-04-27 17:32:38, AlanoZo pisze:
Witam, z calym szacunkiem ale wydaje mi sie ze jedno drugiemu nie przeszkadza czyli zlot i spot pozatym obecnosc na spocie nie jest obowiazkowa wiec kto bedzie mial ochote to przyjedzie, a druga sprawa to wydaje mi sie ze spoty krakowskie nie musza sie odbywac tylko raz w miesiacu, pozatym jest to ostatnia sobota miesiaca. Pozdrawiam



Zgadzam sie, mysle ze jesli beda chetni to mozna organizowac spoty np co tydzien nie koniecznie pod decathlonem
  
 
dzięki za przybycie szkoda że deszcz nas złapał ale się nie daliśmy i mu uciekliśmy hie hie hie
nawet Zettu się pojawił
aha Zettu nie świecą Ci światła z tyłu... mniej niż 3000 jest wart
  
 
Dobrze było. Fajny spontan

Zettu fajne Cabrio do zrobienia moim zdaniem
Problemy z elektryką to jego ból.


  
 
Cytat:
2013-04-27 21:20:00, JmB pisze:
Dobrze było. Fajny spontan Zettu fajne Cabrio do zrobienia moim zdaniem Problemy z elektryką to jego ból.


Dlatego dawaj swojego, tylko za mniejszą kasę ;D
  
 
Cytat:
2013-04-27 17:45:45, konus19 pisze:
Zgadzam sie, mysle ze jesli beda chetni to mozna organizowac spoty np co tydzien nie koniecznie pod decathlonem


To prawda jestem za np. w Czwartki na Rybitwach czy też na Bora
  
 
ja juz nie jezdze na rybitwy w czwartki