[rs2000] Numer skrzyni biegów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Moze ktoś podać numer oryginalnej skrzyni mtx która jest zamontowana w rs'ie?? Nie chodzi mi o skrzynie z diesla która ma inne przełozenia. pozdrawiam
  
 
Nikt nie zna??
  
 
Napisz do Lukirs, albo Everlasta.
  
 
Będę dopiero w środę w domu to Ci odpisze,chyba że ktoś wcześniej da radę.

-----------------
RS2000 light
była GSI 16V rally
Focus 1.8 tddi kombi
MK7 1.6 16V sprzedany
zbieram na EVO9 :)
  
 
a z rqb ??
  
 
rqb to podobno taka sama skrzynia co z rs'a.
  
 
tak tak, nie tylko ja o tym wiem, np. hamulce przód i tył są takie same w RS2000 jak i w RQB, sprzęgło też to samo (daras pisał niżej, że pasuje, w odpowiedzi na moje pytanie).
Jak to ktoś napisał nie dawno, ford jest tani, bo jedna rzecz pasuje to wielu modeli, także coś w tym jest.
Jednak może w RQB są inne przełożenia i nie do końca może to nie być to, czego oczekujesz.
Sam napisałeś, że w dieslach jest inaczej, stąd moje pytanie padło .
  
 
Mozliwe. Mam dwie skrzynie i obie sa od diesla(w starym rs'ie mkVI ktos zalozyl kiedys taka i w mkVII ktorego kupilem na swap tez okazalo sie ze jest diesel). Chcialbym miec takie osiagi jak oryginalny rs dlatego teraz musze wiedziec ze kupuje skrzynie od rs'a a nie od diesla bo bardzo czesto spotykam sie z tym ze ludzie nawet nie wiedza ze to jest inna skrzynia.
  
 
Odezwij sie do Krechy, lukirs. Wiem, że oni mają rsy
ja Ci mogę podać dane mojej skrzyni i mogę podpytać innych ziomków co RQB posiadają lub rsy. Porówna się numery i będziesz wiedział
W najgorszym wypadku będę 3 wersje skrzyń
  
 
91ZT 7F096 numery ze skrzyni z 91r. skrzynia jezdzila tylko w jednym RSie.


jak chcecie sie zaglebiac w RSowe skrzynie to moge powiedziec, ze w MKV, VI i VII sa inne skrzynie. pasuja p&p i dzialaja normalnie, ale bebechy sie roznia.


[ wiadomość edytowana przez: smallsize dnia 2013-04-07 22:16:25 ]
  
 
small, pisz odrazu ze roznia sie synchrem 3 biegu, nie zaglebiajac sie w szczegoly - nowsza troche lepsza
  
 
Cytat:
2013-04-07 23:07:45, zenq pisze:
small, pisz odrazu ze roznia sie synchrem 3 biegu, nie zaglebiajac sie w szczegoly - nowsza troche lepsza



2-gi bieg tez inny. jak jest okazja to trzeba brac nowsza/mlodsza
  
 
Dziekuje za odpiwiedz. szcerze mowiac od rs'a mkVI mam skrzynie o takim wlasnie numerze ale po sprawdzeniu w google wychodzi mi ze to skrzynia od td. Nie wiem dlaczego tak jest skoro u kolegi jest taka skrzynia od poczatku.
  
 
może temu, że to mtx ??
  
 
to jest skrzynia, ktora kupilem, ale jezdzila tylko w rsie. swoja mam na aucie
  
 
Jutro Ci podam mój '92 zobaczymy co ten pokarze

-----------------
RS2000 light
była GSI 16V rally
Focus 1.8 tddi kombi
MK7 1.6 16V sprzedany
zbieram na EVO9 :)
  
 
tez jestem ciekawy az chyba wygrzebie numer ze skrzyni, ktora mam na aucie.
  
 
A gdzie jest ten numer? Zaraz spojrzę do swojego, chociaż to XR...
  
 
A tu mój nr 91ZT-7B244-AC

-----------------
RS2000 light
była GSI 16V rally
Focus 1.8 tddi kombi
MK7 1.6 16V sprzedany
zbieram na EVO9 :)
  
 
Cytat:
2013-04-12 17:46:58, lukirs pisze:
A tu mój nr 91ZT-7B244-AC



czyli jest inny.


sprawdzilem skrzynie biegow, ktora mam na samochodzie i jest taki sam numer, ktory podalem wczesniej, czyli:

91ZT 7F096


moze ktos jeszcze sie skusi i poda numer ze swojego RS'a?