[konsii] Myszata MK VII - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja tuleje biorę tylko lemfordera
  
 
ok dziekie za rade
  
 
a ja tylko oryginały
  
 
A gdzie znajde orginalne tulejki ? masz jakies namiary ?
  
 
allegro, w sklepach internetowych dotyczacych forda i w sklepach motoryzacyjnych.
  
 
Witam, w mojej glowie narodzil sie pewien pomysł którym na pewno sie podziele z wami. Tylko problem polega na tym że za cholere nie wiem jak oddzielic tą szybke od tego czarnego plastiku, macie jakieś pomysły jak to rozdzielic ?


  
 
zapewne chcesz to prysnac sluchaj rozbieralem te zegary x razy ale nie pamietam jak to jest zamocowane....moze jakos rozkleic ? wrzaca woda etc
  
 
Problem rozwiązany nie trzeba bylo rozdzielac tej szybki
A teraz wracając do mojego pomysłu...
Chodziło mi o wyciągniecie naklejki z ikonkami (akumulator, olej, otwarte drzwi, niski poziom sprysku, grzanie świec, rezerwa)
Mój zawód i sprzet który posiadam w pracy pozwala mi duzo wyczarowac (obrabiarka CNC) chce wykonac nowe wkladki zamiast tych naklejek i zrobic tak, aby swiecił tylko emblemat a nie cały kwadracik.
Napewno zrobie egzemplarz do siebie i dorobie kontrolke włączonych świateł mijania. Do tego chce zrobic kródka serie tych wkladek np. od 5 do 10 kompletów (czyt. dlugie, reczny, abs - kierunki, poducha, swiatła mijania - akululator, olej, otwarte drzwi, sprysk, rezerwa, grzanie świec)
Pod warunkiem ze znajdą sie chetni na taki "bajer" jezeli bedzie zainteresowanie i wykonana pierwsza sztuka zrobie zdjecie i wstawie w dziale sprzedam.
Co wy na to ?

[ wiadomość edytowana przez: konsii dnia 2013-06-01 21:49:28 ]
  
 
Myślę że dopóki nikt nie zobaczy gotowca nie będzie się pisał w ciemno na taki bajer, ale może...
  
 
jak juz bede robil to zrobie odrazu kilka zobaczycie jak to wyglaga i moze nawet pokusze sie o zrobienie kilku gotowych licznikow na sprzedasz
  
 
Jeśli będzie to ze smaczkiem to jestem za
  
 
zobaczymy jak to wyjdzie jak bedzie wszystko gotowe wstawie foty
  
 
Jak oki będzie to ja również za
  
 
tez bym się połasił na taką jedną tylko żeby mijania były zamiast poziomu płynu
  
 
http://allegro.pl/kluczyk-ford-oryginalny-nowy-z-immo-i3278227196.html
kluczyk 53 zł dorobienie pewnie z 70 a zaprogramujesz sam, dzięki kluczykowi matce
  
 
koltrolka swiateł mijana bedzie zamiast kontrolki pod kierunkowskawem poślizg kół czy jakos tak a w miejscu rezerwy sprysku i innych bedzie nick użytkownika chyba ze koncepcja sie zmieni

A co do kluczyka to wkoncu musze sie za niego zabrac ;p

[ wiadomość edytowana przez: konsii dnia 2013-06-03 15:37:21 ]
  
 
no to zaczynamy działać material uszykowany pod CNC ;D jak będę w domu to wstawie fotke jak to wyglada teraz oczekiwanie az "magik" programista napisze program i wycinamy.
Cały czas zastanawiam się jak zrobić symbole. Pierwszy plan juz jest ale czy wypali szkoda ze nie idzie kupić gotowców ale troche rzeźby nie zaszkodzi


Foty mocowania plexy pod CNC ;D









[ wiadomość edytowana przez: konsii dnia 2013-06-03 22:22:13 ]
  
 
Który z napisów bedzie pasował waszym zdaniem do liczników ?

v.1


v.2



Napis bedzie w miejscu gdzie orginalnie jest kontrolka rezerwy i płynu do spryskiwaczy i podswietlany bedzie w kolor liczników
  
 
v2
  
 
A teraz pytanie co do podświetlenia... Jaki kolor ? (oklepany) niebiesko-czerwony vs. (normalny) biało-czerwony