[141] marakant 4x4 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Swego czasu na szwajcarskich aukcjach widziałem ze 3 sztuki pand 4x4. Poszły za kilkaset franków.
  
 
Sprawna jezdna panda4x4 z niewielka iloscia dziur w karoserii to jest "na zachodzie" kolo 800-1500 euro zalezy w jakim kraju, generalnie Wlosi bardzo cenia te autka, Francuzi mniej, ladny cukierek do postawienia w garazu i raczej szanowania niz orania w polu to 2000-4000 euro. sa tez takie za 200 euro i wygladaja na takie co by dojechaly moze z 500 kilometrow bez rozpadniecia sie, a poczta wloska wogole wymienila cala flote aut, pandy 4x4 z rocznika 2000 z przebiegami po 60000 kilometrow poszly w ilosciach po kilkanascie na zlom ! poprostu... szkoda autek bo naprawde dobre wozy poszly na zyletki.

U nas cukierki chodza po 9-12 tysiecy, dobre do orania po 3-5 tys. Sa teraz na aledrogo dwie 4x4 ponizej 4000 zl.Mara auto to moim zdaniem cenowy hit byl i mowie to mimo tego co widac na zdjeciach. Napedy najwazniejsze, a bude mozna pospawac, a jak sie zlamie to poprostu kupic marbelle ze zdrowa buda{ raczej tanie sa} i przerzucic napedy.
  
 
Tak jak napisał Bart, cena mojego egzemplarza zmotywowała mnie do zakupu , choć jak już napisałem rozczarowałem się nieco brakiem podłogi. Dobrze że sam ogarniam takie niespodzianki bo u fachowca pewnie kilka groszy bym zostawił.

Tak czy inaczej micha dalej mi się cieszy .

Prace idą do przodu.
Springi mam jutro odebrać , podłoga ogarnięta , dywan i "fotele" wyprane , baran do pasa (może pomaziam jakimś farbiskiem) , zderzaki antygwałty , ślizgi pod progami , wyciągarka się leczy (urwane 3 zęby podczas wciągania busa na lawete)



Drzwi podratowane tymczasowo , poszukam w dobrym stanie.

Kant na jutro też już spakowany (info na klubowej twarzksiążce)
  
 
To narzuciłeś tempo.
Pamiętaj o snolkerze.
  
 
Trzeba zalozyc nowy temat z panda w roli glownej gratuluje zakupu
  
 
Panda 4x4

  
 
Cytat:
2013-04-26 08:27:35, kylo125 pisze:
Fart że plecy hydraulika nie wyszły.


co pan panie, w takim wysportowanym ciałku jak moje

Dziś byliśmy na rajdzie mikołowskim (z marakantem), więc w pandinim niewiele się podziało :
dłuższe springi, przejżane heble z przodu, konserwacja od dołu



jak by ktoś miał jakies fotele do pandy przedlifta (oraz podsufitkę), lub jakies budżetowe kubły, to chętnie przygarnę
  
 
Monster Truck Masz fantazje. Nie lubie jazdy po wertepach ale pasje docenic potrafie
  
 
Mam dwa oryginalne fotele z crxa. W fotelu kierowcy brakuje trochę gąbki, ale tak to całkiem ładne .
Tak mniej więcej wyglądają - http://i47.tinypic.com/2v1ni3s.jpg - to zdjęcie poglądowe i nie przedstawia dokładnie foteli które mam na sell.
  
 
z jakiego auta pochadza springi??
amorki tez dluzsze wstawiales?
resor z tylu jest seryjny?
  
 
Springi p&p skoda favorit/felicja śr.10.5mm (~tyle co seria) , amor seria bo by się zawias całkiem rozjechał (i tak trzeba już dumać z mocowaniami kolumn.
Dołozyłem jeszcze 5mm podkładki pod mcpersona.
Resor jest przerobiony ale co i jak nie wiem,taki już kupiłem.
Po pierwszym spacerze po lesie: trzeba dołozyć dystans 5-10mm do kół bo przy wykrzyżu obciera tył a przy max skręcie przód, szukam też prawego przedniego migacza (wiecie,brzoza,tnt)



Koniu : możesz zrobic fotkę Twoich foteli (wyślij na: marcindf@wp.pl)?

ps. wie ktoś jak rozdzielić temat (wydzielić z tego tematu posty do nowego tematu?)
  
 
Tak tak, błąd pilota, brzoza.... znowu te bajeczki. A kto te brzoze tam posadził???

Fajna taka Panda 4x4 ale to raczej na spacery po lesie, bo na poligon to raczej bym się tym nie pchał.
  
 
Panda fajna, jak bym miał czas to mógłbym się taką wybrać np na Syberię czy do Mongolii.
  
 
Cytat:
Fajna taka Panda 4x4 ale to raczej na spacery po lesie, bo na poligon to raczej bym się tym nie pchał.


W możliwości Nivy też nie wierzyłeś.

Nie mówię, że na poligonie się nie powiesi, ale można spróbować
  
 
Tak w kwestii Pandy 4x4:

... klik ...
  
 
wow.Jak tam jest przeniesienie napędu rozwiązane?
  
 
cichy wlasnie widzialem na fb i pierwsze co mi przyszlo do glowy wkleic tu link hehe, ale Mistrz Polski byl szybszy
  
 
Film jest niekompletny. Nie ma kawalka jak sie rozwalil. W drugiej polowie wyraznie zwolnil
  
 
Jesli szukasz samego klosza migacza, to mam dla Ciebie i lewy i prawy, zolte z mojej pandy.{ tzn mam klosze z pandy po 86 roku, ale ty masz chyba i tak nowsze lampy i klosze zalozone, wiec powinno byc git, najwyzej sobie oba zmienisz, zeby nie bylo roznicy, jesli masz klosze przed 86.}

Widze, ze sprezyny z favoryty sie przyjely idealnie. Ja mam po 10mm dystanse tyl i przod, tez mam wieksze-szersze niz seria kola, u mnie na tych 10mm z tylu jest ok, a z przodu kolo doslownie dotyka lekko drazka reakcyjnego przy max. skrecie kol.

Panda zaczyna wygladac bojowo!

ps: apropo resora tylnego, to tak jak patrzylem po fotach, to chyba masz mixa z resora pandy 4x2 do 86 roku z dolozonym piorem od 4x4. seryjny z 4x4 jest 3 piorowy. Przyjade w odwiedziny jak troche odpoczne po urlopie w Gorach Sowich i sztolniach Hitlera , bo dopiero co wrocilem ,to obczaimy temat.


[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2013-05-02 12:04:56 ]
  
 
Cytat:
2013-05-02 12:00:09, Bart128 piszerzyjade w odwiedziny ... w Gorach Sowich i sztolniach Hitlera , bo dopiero co wrocilem ,to obczaimy temat. [ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2013-05-02 12:04:56 ]



przyjedziemy, przyjedziemy