Polski Fiat 126p 650E 1988 - mtts - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bez przesady z tym "zniszczeniem". Nowy to też już nie był bo 10.000 to już nie stan zerowy. a przyjemność z jazdy najwazniejsza szczególnie jeśli taka wystepuje w malcu
  
 
Jest po prostu zaj...sty.
A felgi - Bajka. szukałem i szukam podobnych także z Gotti.
Cacuszko.
  
 
dobry w chuj! wszystko do siebie pasuje idealnie, strasznie mi się podoba!
  
 
Zajebiaszczy Panie ! Baaardzo , baaardzo gustowny . Duży + za koncept
  
 
nie lubie skrecanych udziwnionych felg ale te naprawde robia robote ! wyglada mega.
  
 
Jest kozacki , zazdroszcze!

Musze się przyznac , że i ja przyłożyłem rękę do tego auta. Dzięki tulejką , które wytoczyłem można było je zamontować na rozstaw maluchowski

Pozdrawiam
  
 
Malec prezentuje się naprawdę dobrze, wszystko ze smakiem.
Na bilu też już zupełnie inne prowadzenie
  
 
Dzięki za miłe słowo.

Auto się ułożyło, niżej nie będzie, jak dla mnie - jest optymalnie!
Powoli przymierzam się do przekładki szyb, brakuje mi kilku części, w pierwszej kolejności metalowej ramki, w którą wkleja się szybę trójkątną.






Pytanie do Was - miał ktoś do czynienia z fotelami OMP Brands Hatch/ Silverstone? Chodzi mi o ogólne wrażenie oraz oczywiście adaptację do malucha. Za wszelkie informacje będę wdzięczny.
  
 
Nie miałem do czynienia z tymi konkretnymi fotelami ale jeśli tylko takie fotele są dla Ciebie osiągalne (i zmieszczą się w lamuchu) to bym się ani chwili nie zastanawiał. Retro kubły wyglądają jak milion dolarów i klimatem pasują idealnie do skajowego czarnego środka.
  
 
Patrząc po wymiarach wejdą do malucha (szerokość jak bimarco b) - ale są węższe w tyłku o 6 cm.
  
 
MTTS, ja mam fotele ktore kupiłem a nie używam, to są Angielskie Cobry, klasyczny model z zagłowkiem. Odezwij sie na priv, jesli jesteś zainteresowany.
FOTEL
  
 
Osobiście OMP widziałem tylko w 500, w maluchu zamontowaną jedną sztukę - dlatego byłem ciekaw, czy może ktoś ma.

Dzięki za pomoc!

Cytat:
2014-06-19 10:03:10, MCQUEEN pisze:
MTTS, ja mam fotele ktore kupiłem a nie używam, to są Angielskie Cobry, klasyczny model z zagłowkiem. Odezwij sie na priv, jesli jesteś zainteresowany. FOTEL


Bardzo dobra informacja, też kiedyś rozważałem taką opcję, więc..
  
 
Fajna bryka jest tak jak powinno być
  
 
Po długotrwałych dylematach typu "wsadzić czy nie", w końcu wykorzystałem rodzinną pamiątkę, która leżakowała w piwnicy od połowy lat 80 - nowy komplet brązowych szyb.
Najjaśniejsza tonacja, tylna ogrzewana Sicursiv, wszystkie z 1985.
Także dzięki pomocy MateuszaC, prostsze do wsadzenia szyby wylądowały w wozie:





Później pojawiła się reszta, całość wygląda tak:


W sumie mała rzecz, a cieszy - chociaż na pierwszy rzut oka nie widać różnicy.

W lipcu odwiedziłem Węgry i mam go dość do odwołania..




Dodatkowo ktoś wpadł na genialny żart w takiej postaci:

Skończył się pogiętymi tarczami kotwicznymi oraz minimalnie wgniecionym progiem - jak widać, głupota nie zna granic.


[ wiadomość edytowana przez: mtts dnia 2014-08-11 15:24:45 ]
  
 
mam nadzieje ze uda mi sie go zobaczyc kiedys na zywo
  
 
normalnie takiego pieknego seryjnego malucha zrojnowales tymi strasznymi felgami i diabelskim zawieszeniem, w dodatku te nieoryginalne szyby, ehh,

daj linka do jakis fotek w duzej rozdzialce na tapete se wrzuce
  
 
Nie ma co oglądać, zwykły kasztan.

Co do zdjęć w większej rozdzielczości, coś się znajdzie.
  
 
Granatowy elegant z brezentowym dachem, na alufelgach i ze spojlerami. Interesujące. Ogólnie fajne te maluszki choć nie w stylu F&F.
  
 
Też mam nadzieje, ze zobaczę Twojego malucha na żywo to chyba jeden z najbardziej podobających mi się w ostatnim czasie
  
 
Cytat:
2014-08-13 01:07:54, szymon1977 pisze:
Granatowy elegant z brezentowym dachem, na alufelgach i ze spojlerami. Interesujące. Ogólnie fajne te maluszki choć nie w stylu F&F.


Taka "moda", maluchy wróciły na drogę w trochę innej formie niż docelowo - każdy chce się jakoś wyróżnić.

Czyli jak wsadzę klatkę, grzebnę piec i wywalę wnętrze, to mój wóz będzie w stylu F&F?