[Yaris] Dywaniki gumowe - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie znam firmy robiące wycieraczki dla Yarisa. Ja dostałem gumowe przy kupnie- mają napis "fur Yaris" ale perfekcyjne nie są. Ostatnio tą od kierowcy podkleiłem rzepami i teraz trzyma się jak przyklejona i nic jej nie rusza hehe!

Materiałowych nie kupuję bo z doświadczenia wiem, że za dużo z nimi pieprzenia, choć czyste ładniej się prezentują.

Pozdro
  
 
Cytat:
2003-10-07 15:44:09, _Artur pisze:
Hmm, nie chcę Ci psuć samopoczucia, ale jak kupowałem auto, to gumowe i tekstylne były w tej samej cenie



Ja jak kupowalem to niby gumowe byly tansze Moze to zalezy od tego gdzie dealer je kupuje ?
  
 
Cytat:
2003-10-07 16:07:53, jackal pisze:
Teraz będziesz miał 2 komplety



To bylo w planie od poczatku
  
 
Cytat:
2003-10-08 14:56:27, jackal pisze:
Katka,
Co roku kupujesz wycieraczki
Ja wiem, że dużo kasy ładujesz w swoją Yariskę, ale to już chyba przesada. Przez kilka lat władujesz tyle kasy, że mogłabyć mieć nowego Avensisa



Jakal powiedz gdzie mogę kupić nowego Avensisa za mniej niż tysiąc złotych (bo więcej nie wydam na dywaniki nawet za kilka lat) .

Pozdrawiam
Katka

  
 
Cytat:
2003-10-09 11:18:30, Katka pisze:
Jakal powiedz gdzie mogę kupić nowego Avensisa za mniej niż tysiąc złotych (bo więcej nie wydam na dywaniki nawet za kilka lat) .



Nawet taniej niż za 1000 zł, w Berlinie na pewno, od Ciebie może w Wiedniu. Masz do wyboru model nadwozia i kolor, nie pamiętam tylko wielkości, ale chyba 1:28. Mówię o dużym modelu resoraka

Oglądając Twoje auto na zdjęciach i czytając info o dodatkach wnioskuję, że wycieraczki za 100 zł są jedną z tańszych pozycji jakie zmieniłaś/dodałaś do autka.

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2003-10-09 11:30:44, jackal pisze:
Nawet taniej niż za 1000 zł, w Berlinie na pewno, od Ciebie może w Wiedniu. Masz do wyboru model nadwozia i kolor, nie pamiętam tylko wielkości, ale chyba 1:28. Mówię o dużym modelu resoraka



A rozumiem, nie to wolę dywaniki .

Cytat:
Oglądając Twoje auto na zdjęciach i czytając info o dodatkach wnioskuję, że wycieraczki za 100 zł są jedną z tańszych pozycji jakie zmieniłaś/dodałaś do autka.

Pozdrawiam.



Dzięki, przypomniałeś mi, że nie aktualny jest opis zmian . A dywaniki to rzeczywiście najtańsze z tego wszystkiego.

Pozdrawiam
Katka
  
 
Katka, mam do Ciebie pytanie (może nieco trywialne, ale po prostu nie wiem). A nasunęło mi się ono, jak oglądałem zdjęcia Twojego Yarisa.
Mianowicie, jak się jeździ z takimi metalowymi nakładkami na pedały? Buty się po tym nie ślizgają, zwłaszcza po deszczu czy w zimie?
  
 
Nie, buty się nie ślizgają wręcz przeciwnie te aluminiowe pedały są bardziej chropowate niż ten plastik co jest oryginalnie i do tego się trzeba na początku przyzwyczaić.

Pozdrawiam
Katka

PS. To znaczy zależy od nakładek, bo widziałam też gładkie polerowane, ale moje są karbowane.




[ wiadomość edytowana przez: Katka dnia 2003-10-09 22:31:17 ]
  
 
Czas odświeżyć ten temat Szukam dywaników do Toyoty Yaris II. Oryginalne niestety poszły już na śmietnik. Jestem w stanie zapłacić trochę więcej, ale nie chce żeby to były pieniądze wyrzucone w błoto. Znalazłem takie dywaniki http://pokrowce.com/toyota/2567-toyota-auris-i.html , miał już ktoś doświadczenie z tą firmą? Ewentualnie możecie doradzić jakiś inny sklep? Max mogę wydać 120 zł.