Sun Machine - żółta 2103 by Rafako - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No cóż, po tygodniu ci przejdzie. Przykro, mam nadzieje ze miałeś podróbki, to tak nie żal. Ale skoro to solidny warsztat, to na pewno pokryje stratę lusterek.

Natomiast trochę cię dobiję, listwy na blotnikach zkasztanione, dlaczego? A to dlatego, bo masz listwy od 06,a 03 ma jakieś 3-5 cm dłuższe.
  
 
Cytat:
2013-10-14 22:05:10, SzokoLada pisze:
Natomiast trochę cię dobiję, listwy na blotnikach zkasztanione, dlaczego? A to dlatego, bo masz listwy od 06,a 03 ma jakieś 3-5 cm dłuższe.


Warsztat zadeklarował, że koszt zakupu lusterek bierze na siebie. Dzięki Szoko za info o listwach ale zważywszy na dostępność listew, która jest Ci doskonale znana...
...będę musiał z tym jakoś żyć
Jak się kiedyś trafią, to zamienię i tak listwy mam w kiepskiej kondycji więc czy one od 06 czy od 03 to jeden czort.
Serdecznie pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: Rafako dnia 2013-10-14 22:27:16 ]
  
 
Trudno będzie naprawić taki błąd, dlatego że już masz powiercone otwory pod kierunki. Można oczywiście zaspawać jeszcze raz otwory w blotnikach i na nowo polakierować
  
 
Czemu nie udało się wsadzić klinów ? Jak coś to mogę podjechać i przy jakimś klinie ogarniemy te kliny bo już przez to przechodziłem
  
 
Cytat:
2013-10-14 23:19:48, felype pisze:
Czemu nie udało się wsadzić klinów ? Jak coś to mogę podjechać i przy jakimś klinie ogarniemy te kliny bo już przez to przechodziłem


To jest rozsądna i wykonalna koncepcja Myślę, że zaproszę Cię jak auto będzie już w garażu.
Co do samej Łady, wieści mam tylko telefoniczne, bo z powodu ważnych spraw rodzinnych nie mam ostatnio czasu pojechać do warsztatu. Głowica pojechała do obróbki, 3 dźwigienki trafił szlag i to na razie tyle. Dodatkowo wzbogaciłem się o komplet sztywnych przewodów hamulcowych naszej rodzimej firmy WP, więc układ hamulcowy mojej Trójki gdy powróci ona w końcu na drogi, również powinien dawać radę
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Trochę czasu nie aktualizowałem tematu, bo i nie było się za bardzo czym chwalić Łada całą zimę przestała w garażu właściciela warsztatu, bo ciągle były ważniejsze roboty. Tak naprawdę zaczęli się za nią brać dopiero w maju. Ja też z uwagi na sprawy rodzinne, (choroba i śmierć bliskiej, starszej osoby), nie miałem czasu pilnować "projektu". Podobno w tym miesiącu wszystko będzie skończone i pewnie będę mógł odebrać.
Prawdopodobnie jednak, po zakończeniu prac, wystawię Ładę na sprzedaż, ponieważ pod koniec roku urodzi nam się z żoną druga pociecha, nie będę miał wystarczająco dużo czasu, żeby dzielić go między Mercedesa a Ładę
Oczywiście troszkę sobie pojeżdżę zanim sprzedam, bo:
a) wcale chyba się klienci o 2103 tak nie biją, jak na Forum myślimy
b) po tak długim okresie oczekiwania, chciałbym się chociaż nacieszyć.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2014-06-05 11:09:24, Rafako pisze:
Prawdopodobnie jednak, po zakończeniu prac, wystawię Ładę na sprzedaż(...)


No co Ty, nie rób tego, dasz radę!

Cytat:
2014-06-05 11:09:24, Rafako pisze:
(...)ponieważ pod koniec roku urodzi nam się z żoną druga pociecha(...)


Gratulacje! Mi 2 tygodnie temu urodziła się druga pociecha
  
 
Cytat:
Oczywiście troszkę sobie pojeżdżę zanim sprzedam, bo: a) wcale chyba się klienci o 2103 tak nie biją, jak na Forum myślimy


Tym chłopakom ze Śląska sprzedaj co na Niemcy Łady szykują, szybciej pójdzie.
  
 
Z miesiąca zrobił się kolejny miesiąc i nadal nie gotowa
Wczoraj byłem u mojego mechanika i kazałem mu wyznaczyć sobie samemu "deadline". Zadeklarował się, że odda do 31.08 i...
...zaakceptował nieuchronność faktu, że ewentualnie 01.09 przyjeżdżam do niego z umową k-s i staje się nowym właścicielem mojej trójki za cenę uzgodnioną podczas wczorajszej rozmowy.
Ciekaw jestem czy się wyrobi
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Jak wszystko brzmi znajomo. Skąd ja to znam? Ja zmieniłem lakiernika! Zabrałem auto i nie zapłaciłem ani 1 zł. A trochę zrobił roboty, ale za mało. 22.08 będzie rok jak robią mi auto.
  
 
Cytat:
2013-09-07 12:30:25, bartixr pisze:
Napinacz łańcucha trzeba było założyć automatyczny, żeby tam więcej nie zaglądać. A co do przewodów MS.. to chińczyk, rosyjskie BRT znacznie lepsze.



Gdzie to nabyć, albo jak to wygląda?
  
 
Cóż, moja przygoda z 2103 zakończyła się. Niestety, nie udało mi się ukończyć projektu ale zakładam, że zrobi to nowy właściciel - mechanik, który miał mi wyremontować silnik (dla siebie robi się łatwiej niż dla kogoś ).
Ja tymczasem, zaczynam niespiesznie rozglądać się za 2106
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Miejmy nadzieję, że w przyszłości będziesz miał więcej szczęścia.
  
 
Wygląda na to, że ta żółta to nie było moje ostatnie słowo w temacie 2103
c.d.n.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
To bardzo fajne info.