Nakładki na drzwi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem od wczoraj szczęśliwym posiadaczem nakładek na drzwi i błotniki ale okazuje się że montaż jest nie tak całkiem prosty bo trzeba rozkręcać tapicerkę ale nie długo będzie art na ten temat ze zdjęciami. A co wy sądzicie o tych nakładkach?
  
 
Wygląd ok, ale jest taka sprawa, że pod nimi jeżeli zacznie zbierać się woda to rychło nadejdzie koniec Twoich drzwi
kupiłeś je na allegro? bo tam jeden koleś sprzedaje właśnie takie widziałem...

[ wiadomość edytowana przez: michasmaniak dnia 2004-02-12 09:29:05 ]
  
 
Ale wymiśliłem zawalanie drzwi bitexem lub czymś w tym rodzaju pod nakładkami
  
 
No to już lepiej, zwłaszcza polecam w okolicach otworów, które pewnie musisz wywiercić. I dobrze, żeby u dołu miały luźno otwarte dziury to woda będzie lepiej wypływała jakby już się tam dostała
  
 
Nie wiem czy muszę wiercić czy nie wejdą w te otwory w których te czarne paski siedzą.
  
 
To by było rozwiązanie... ja jak ostatnio ściągałem u mnie te paski to większość śrub nadawała się tylko do wiercenia i rozwalania kątówką, w starych poldkach te listwy są zbudowane z jakiegoś kiepskiego metalu oblanego tylko gumą, efekt jest taki że dostają wody i wykręcają się, puchną i same odpadną przy odrobinie szczęścia, jeżeli nie to musisz się z nimi męczyć. A w Caro to chyba już są w całości z tworzywa??
  
 
Tak mi się wydaje i myślę że nie będzie tak źle
  
 
Ja słyszałem że nakładki Oricari na drzwi to tam pod nimi rdza sie zbiera bo woda tam sobie długo siedzi ale dobra konserwacja to powinno byc to i będize oki. albo sobie dół z blachy ocynk wspawać.
  
 
Miało być i malowanie ale na razie kasa na ważniejsze rzeczy potzrzebna a wkurza mnie ten brąż
  
 
A masz tylko na drzwi czy na progi tez. A ile za nie dales jezeli mozna
  
 
no tak Wodzu ale ile taka impreza z ocynkiem może kosztować
  
 
no tak Wodzu ale ile taka impreza z ocynkiem może kosztować

Nie wiem ja jak potrzebowałem blache ocynk to pojec hałem do GS we wsi w której często bywam i kupiłem płat o wymiarach 5x2 m za 32 zeta jesli umiesz reszte zrobić sam to tyle a jak nie to nie wiem

[ wiadomość edytowana przez: trombocyt dnia 2004-02-12 18:53:05 ]
  
 
Cytat:
2004-02-12 12:39:27, Ali-En pisze:
A masz tylko na drzwi czy na progi tez. A ile za nie dales jezeli mozna


Progi mam plastikowe z komplet drzwi + błotniki 295 zeta
  
 
Cytat:
2004-02-12 13:26:37, bandzior pisze:
Cytat:
2004-02-12 12:39:27, Ali-En pisze:
A masz tylko na drzwi czy na progi tez. A ile za nie dales jezeli mozna


Progi mam plastikowe z komplet drzwi + błotniki 295 zeta

To w sumie calkiem korzystna cena
  
 
Jutro wymiana mam nadzieje że nie zamarzne
  
 
Akurat jutro to odwilz idzie w każdym bądź razie u mnie na pomorzu
  
 
Jak na razie się nie zapowiada jest -7
  
 
no w nocy było -16 a teraz ok-5 :0
  
 
U mnie jest tak zimno że kur... SMSy zamarzają !
  
 
K..... te zasrane nakładki - 3 godziny i nic nie pasuje wiercę i wiercę i nie długo będę miał drzwi a'la ser szwajcarski