[MKVII] Zestaw naprawczy hamulca przód.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zestaw naprawczy firmy "Erth" do essa 1997, zetec, 16V, 90 KM.
Chodzi mi o uszczelkę przeciw pyłową, średnica w zestawie 65-66 mm, natomiast gniazdo siłownika ma 62 mm. Za cholerę nie chciało wejść. Musiałem wyciąć na obwodzie te 3 mm, aby to wcisnąć, na parę dni wystarczy , ale trzeba to zmienić.
Czyżby mój siłownik był nietypowy?, czy moglibyście podać wymiar tego gniazda w waszych Essach?
Z góry dzięki fest.
  
 
Czy może być tak, że jednak gniazdo ma 65-66mm? a ja ściągnąłem jednie gumkę a pod nią jest jeszcze pierścień metalowy?. Właściwie nie ściągnąłem tylko zeskrobałem nożem do tapet, guma była strasznie zapieczona - 16 lat .
Może ktoś z Was podrzuci schemat takiego zacisku, aby sprawdzić dokładnie wymiary gniazda na osłonę przeciwpyłową tego zacisku.
  
 
moze byc ze zostala Ci stara czesc uszczelniacza. Ja dawno temu jak w jakims escorcie robilem,to nie widzialem ze to stara czesc uszczelniacza tam siedzi, ale na szczescie udalo mi sie to w koncu wyczaic.
  
 
Masz rację, właśnie wróciłem z garażu i faktycznie w gnieździe była jeszcze metalowa obręcz ze starego uszczelniacza . No nic muszę kupić kolejny komplet, bo wczoraj przegwałciłem nowy uszczelniacz .