Problem z Silnikiem 1.6 VVti Corolla e12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Mam problem ze swoja corollka , a minowicie chodzi o to, że strasznie szarpie na zimnym silniku, po rozgrzaniu nie ma żadnego problemu jedzie normalnie. dzieje sie tak od jakiegos tygodnia . dwa miesiace temu robiłem generalny remont silniki dla własnego widzi mi sie i wszystko było ok aż tu nagle pewnego dnia odpalam a ona gasnie . Pojechałem na komputer wykazało mi błąd czujnika cisnienia wałka vvti oraz czujnika detonajci. czyujniki zostały wymienione ale nadal problem pozostaje nie rozwiązany , być może, że ktoś z was miał podobny problem i jakoś to rozwiązał wiec prosiłbym o jakieś wskazówki

Z góry Dzięki
  
 
Cytat:
2013-09-02 19:22:06, kamil221 pisze:
Witam. Mam problem ze swoja corollka , a minowicie chodzi o to, że strasznie szarpie na zimnym silniku, po rozgrzaniu nie ma żadnego problemu jedzie normalnie. dzieje sie tak od jakiegos tygodnia . dwa miesiace temu robiłem generalny remont silniki dla własnego widzi mi sie i wszystko było ok aż tu nagle pewnego dnia odpalam a ona gasnie . Pojechałem na komputer wykazało mi błąd czujnika cisnienia wałka vvti oraz czujnika detonajci. czyujniki zostały wymienione ale nadal problem pozostaje nie rozwiązany , być może, że ktoś z was miał podobny problem i jakoś to rozwiązał wiec prosiłbym o jakieś wskazówki Z góry Dzięki


Zmierz na zimno rezystancje czujnika temperatury

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2013-09-02 21:38:53, Bigelektron pisze:
Zmierz na zimno rezystancje czujnika temperatury



a jasniej o co chodzi bo nie kumam ?? i jak to zrobic??