Zlot 2015 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak będą konkretne - konkrety w sprawie, mogę puścić wici, a na razie z tego nici
  
 
W bezpośredniej bliskości Markona jest ośrodek wypoczynkowy Stara Wieś.Ładnie tam,czyściutko,w lesie,Warta płynie,Ogniska można robić,grilla ,kuchnia w każdym apartamencie,łazienka,kulkami się można postrzelać-opodal(jak się je ma),ryby można łowić ,rowerkiem popływać,spływ kajakowy-gdzieś tam jest,knajpa w lesie-sezonowo i Markonowe włości -pod namiot(opcjonalnie)
  
 
Załęcze to jest jakieś 50km od mojej bazy, dowiadywałem się toy toy 2szt to 500zł na czas 1miesiąca, jeśli będzie aż tylu chętnych to lepiej klepać ośrodek jeśli tylu będzie co zwykle czyli 10osób damy sobie rade
  
 
Rozumiem zatem, że miejscówka ustalona (ośrodkiem proponuję się zająć jak na liście chętnych będzie ponad 20 osób) - pozostaje data. 19 czerwca (czwartek) 2014 jest Boże Ciało, lipiec bez takich atrakcji, w sierpniu 15 wypada w piątek - Wniebowzięcie NMP. Majowy długi weekend zaczyna się w czwartek (1 maj). Moim zdaniem 1-4 maj może być nieco zimno na namioty, 19-22 czerwiec wydaje się optymalny, podobnie 15-17 sierpień, z tym że maj i czerwiec to cztery dni a sierpień tylko trzy. Co kto woli? Ja się dostosuję do każdego terminu, choć najbardziej podoba mi się czerwiec.
  
 
Cytat:
2013-10-05 00:08:49, Jacenty pisze:
Rozumiem zatem, że miejscówka ustalona (ośrodkiem proponuję się zająć jak na liście chętnych będzie ponad 20 osób) - pozostaje data. 19 czerwca (czwartek) 2014 jest Boże Ciało, lipiec bez takich atrakcji, w sierpniu 15 wypada w piątek - Wniebowzięcie NMP. Majowy długi weekend zaczyna się w czwartek (1 maj). Moim zdaniem 1-4 maj może być nieco zimno na namioty, 19-22 czerwiec wydaje się optymalny, podobnie 15-17 sierpień, z tym że maj i czerwiec to cztery dni a sierpień tylko trzy. Co kto woli? Ja się dostosuję do każdego terminu, choć najbardziej podoba mi się czerwiec.

zróbmy najpierw liste ja też nie powiem jaki mi termin pasuje bo mam w 2014 maj-czerwiec co najmniej 3rajdy poza tym u mnie weekendy 4dniowe odpadają w całym roku ja pracuje 7dni w tygodniu i jak coś i tak będe dopiero w piątek po skończonej 1zm gorzej jak wypadnie 2 lub 3 zmiana


[ wiadomość edytowana przez: markon dnia 2013-10-05 01:24:05 ]
  
 
Cytat:
zróbmy najpierw liste


Chcesz i masz:

1. Jacenty
2.


Może to i dobry punkt wyjścia, podobno decyzja jest najważniejsza - jeżeli zdecydujesz że jedziesz to już nie kombinujesz jak nie pojechać tylko szukasz sposobu jak pojechać BTW Też pracuję świątek-piątek ale czy to jest argument na tyle przed czasem?
  
 
Cytat:
2013-10-05 20:01:45, Jacenty pisze:
Chcesz i masz: 1. Jacenty 2. Może to i dobry punkt wyjścia, podobno decyzja jest najważniejsza - jeżeli zdecydujesz że jedziesz to już nie kombinujesz jak nie pojechać tylko szukasz sposobu jak pojechać BTW Też pracuję świątek-piątek ale czy to jest argument na tyle przed czasem?

czyli tak jak pisałem jak zbierze się 5 namiotów to max czekam na tą jedną osobę czy się wpisze ?? i czy by przyjechała ??
  
 
Cytat:
tak jak pisałem jak zbierze się 5 namiotów to ma


Powoli dochodzę do wniosku że masz rację. Auć.
  
 
I co z tym Zlotem? Nikt nie ma chęci na organizację
  
 
To chętnych brakuje, nikt się nie wpisał na listę...
  
 
podaj konkrety, to może chętni się wpiszą
  
 
Konkrety w sumie są, tylko jakieś takie rozbite Rozumiem że namioty u Markona lub ośrodek 50km od rancza (http://www.starawies.com.pl/chyba chodzi o to). Jeśli ośrodek wytrzyma darcie mordy przez pół nocy i ceny nie powalą to czemu nie...

1. Jacenty
2. lucas48 + AgA48

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Uff, dzięki lucas, już myślałem że to ze mną jest coś nie tak Data jak sądzę też jest jasna? Jakby co, jest czas na zmiany.
  
 
Wstępnie się piszemy.

1. Jacenty
2. lucas48 + AgA48
3. Kisztan + 3 os.

Maniek, obczaj ten spływ kajakowy.
  
 
Jeśli to nie będzie w czerwcu to my też sie piszemy

1. Jacenty
2. lucas48 + AgA48
3. Kisztan + 3 os.
4. mifinka i mifi
  
 
Cytat:
2013-11-23 09:14:45, mifinka pisze:
4. mifinka i mifi


to moze ja też, ale pod warunkiem że "Mocny Mifi" będzie

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Jak będzie zlot - to będzie "trunek"
  
 
Cytat:
Jak będzie zlot


Będzie.
  
 
Cytat:
2013-11-28 10:34:20, Jacenty pisze:
Będzie.


No to dalej wygląda na spot niż zlot, ale mamy jeszcze ponad pół roku - zobaczymy
  
 
1. Jacenty
2. lucas48 + AgA48
3. Kisztan + 3 os.
4. mifinka i mifi
5. Adam4302
6. Markon + Anetka_t-k + Zosia