Zlot 2015 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cały czas obserwuję wątek, o sprawie nie zapominam. Informujcie o zmianach na liście i uwagach.
  
 
Cytat:
2013-11-28 19:07:02, mifinka pisze:
No to dalej wygląda na spot niż zlot, ale mamy jeszcze ponad pół roku - zobaczymy

Jaki Pan - taki kram
  
 
Cytat:
2014-01-08 12:53:24, kisztan pisze:
Jaki Pan - taki kram


Pawełku, żal dawnych czasów, żal Śliwowicy, żal frekwencji na ostatnich Zlotach nie wierzę, że Klubowicze ogarną się i zechcą spotkać w większej liczbie
  
 
Cytat:
Pawełku, żal dawnych czasów, żal Śliwowicy, żal frekwencji na ostatnich Zlotach nie wierzę, że Klubowicze ogarną się i zechcą spotkać w większej liczbie


No cóż, nie będzie to, to samo co dawniej ale mam nadzieję że ilość przerodzi się w jakość. Swoją drogą czas zrobić jedną z dwóch rzeczy: albo definitywnie zakończyć działalność forum aby chociaż w miarę godnie zakończyć ten rozdział albo pomyśleć nad zmianą formuły tego forum - tzn. skoro wszystko się zmienia, niech zmieni się również forum.
  
 
nikt nie powiedział ze jak padło espero ma paść forum może to być również forum byłych posiadaczy espero, a pisać można o wszystkim nawet o cenach ziemniaków
  
 
Cytat:
2014-01-13 01:28:14, markon pisze:
nikt nie powiedział ze jak padło espero ma paść forum może to być również forum byłych posiadaczy espero, a pisać można o wszystkim nawet o cenach ziemniaków



To prędzej będzie forum najebusów śpiących na huśtawkach po mocnym mifim
  
 
Cytat:
2014-01-13 19:23:32, DeeJay pisze:
To prędzej będzie forum najebusów śpiących na huśtawkach po mocnym mifim


Jacenty to się naćpał z jakiegoś lewego towaru chyba....chce z sobą skończyć (godnie) czy dać się zamknąć ??...dobrze go zrozumiałem ??
  
 
Zaczynam się Was bać Bogdan, też masz ochotę? BTW: o wszystkim to się nie da, że tak przypomnę losy pewnego wątku "politycznego"

[ wiadomość edytowana przez: Jacenty dnia 2014-01-23 15:46:29 ]
  
 
Idzie na ostrą orgię

Będziemy pukać jak przegub w Punto
  
 
Cytat:
2014-01-23 15:44:02, Jacenty pisze:
Zaczynam się Was bać Bogdan, też masz ochotę?..



nawet nie pytaj ..od dawna mnie nosi!
  
 
1. Jacenty
2. lucas48 + AgA48
3. Kisztan + 3 os.
4. mifinka i mifi
5. Adam4302
6. Markon + Anetka_t-k + Zosia
7. Esperynek
  
 
Robienie listy jest wiarygodne jak katalogowe zużycie paliwa.
Pewnie, że przyjadę z familią jak po prostu będę mógł.
  
 
Cytat:
Robienie listy jest wiarygodne jak katalogowe zużycie paliwa.
Pewnie, że przyjadę z familią jak po prostu będę mógł.


Jak każdy/większość z nas - lista jest orientacyjna, frekwencja okaże się na miejscu, denerwować się nie ma po co.
  
 
Cytat:
2014-01-31 11:46:39, Jacenty pisze:
denerwować się nie ma po co.



Ale kto się denerwuje ?
Ja jestem bardziej wyluzowany niż zwarcica podczas rozwolnienia.
  
 
Helllooooo

To może i ja bym się pojawił
  
 
co to znaczy "może"? Dopisywać się, wartko !
  
 
I znów temat umarł?

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Co prawda znamy się tylko z... pisania, ale jeżeli tylko dam radę uciec z pracy (soboty, zmianówka), to oczywiście chętnie zawitam. Nieważne gdzie - Espero dociera wszędzie .

A może Polska centralna?
Jeżeli lubicie, to można by zorganizować jakiś grupowy spływ kajakami - Pilica, Rawka?

[ wiadomość edytowana przez: ZeeWolf dnia 2014-04-08 00:28:52 ]
  
 
Cytat:
I znów temat umarł?


Mam nadzieję że nie. Obserwuję wątek cały czas, czekam na dalszą listę chętnych.
Cytat:
Jeżeli lubicie, to można by zorganizować jakiś grupowy spływ kajakami - Pilica, Rawka?


Jeżeli spływ to polecam Biebrzą (ew. Czarną Hańczą). A skąd się znamy i jak - to chyba mniej istotne, opowiedziałbym Ci swoją historię jak to pojechałem na zlot na lotnisku, jakoś w 2001 albo 2002. Mam nadzieję że tamte czasy jeszcze nie umarły

[ wiadomość edytowana przez: Jacenty dnia 2014-04-10 18:50:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2015-01-12 20:39:06 ]
  
 
Jak widzę, do listy nikt się nie dopisuje, zatem zarzucamy pomysł?