Chlapacze a"la rally

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie, ma ktos może pochwalić się takimi chlapaczami w swoim FSO. Są do kupienia specjalnie dla FSO czy trzeba kupic sobie tokarko-frezarko-lutownice i samemu dorobić z chlapaczy przeznaczonych dla innego pojazdu?
  
 
Nie spotkałem się osobiście z chlapaczmi dedykowanymi do FSO. Na borostworku mam uniwersalne SPARCO (bynajmniej tak twierdzi poprzedni właściciel). Jak tylko pojawiły się fotki tego auta na tutjszym forum to była pierwsza rzecz do wywalenia wg co poniektórych . Ogólnie mi się to podoba bo dodaje charakterku temu autu. niestety dwa przednie są do wymiany i pewnie skończy się na zakupie uniwersalnych z allegro i dopasowaniu do poloneza.

Przepraszam ale nie mam w tej chwili zdjęcia przy sobie aby móc się pochwalić jak to wygląda.
  
 
Czy chodzi Ci o cos takiego ??
  
 
Kamaro ma takie w swoim polonezie. SPARKO
  
 
Cytat:
2006-12-19 20:19:28, SPAjK pisze:
Kamaro ma takie w swoim polonezie. SPARKO



I ja w Mandarynie.
  
 

Niestety auto i chlapacz są brudne (ale jak się jeździ to się brudzi )


[ wiadomość edytowana przez: CAmaRO dnia 2006-12-19 22:33:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: CAmaRO dnia 2006-12-19 23:01:06 ]
  
 
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Kiepskie zdjęcie ale może takie chlapacze.
  
 
Właśnie takich chlapaczy jak pokazał OBI, poszukuje od wielu lat W pierwszym Fiacie takie miałem - ojciec wygrał je w rajdzie Elektrowni Rybnik.
Generalnie podobne sa na Alledrogo, lecz niestety bez odpowiedniego napisu 125p.
  
 
Te chlapacze które są na alledrogo można a łatwy sposób przerobić na takie z napisem 125p.
  
 
admiral speaking!

pytanie zasadnicze. czy chlapacze mają być efektowne czy efektywne?



 
 
Cytat:
2006-12-25 21:24:06, robreg pisze:
admiral speaking! pytanie zasadnicze. czy chlapacze mają być efektowne czy efektywne?


dlaczego czy?
  
 
admiral speaking!

porównanie chlapaczy prezentowanych przez kamaro i obi



 
 
To zależy W moim Fiacie nigdy by nie spełniały w pełni swojej głównej, zasadznicznej roli, natomiast walory estetyczne byłby w pełni zagospodarowane.
  
 
U mnie efektowne są w 100% a efektywne w 70% no cóż coś za coś