[MKVII ]1.6 16VJakiej firmy polecacie akumulator???? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
o centrze nie slyszalem dobrych opinii a jak kupywalem aku to tez sie naczytalem o roznych firmach centra byla dobra ale ta sara centra jakies 7 lat do tylu model bosha ktory podalem zaznaczam z niebieska gora ma kilku moich znajomych podczas mini spottow w mojei okolicy kazdy zostawia auto na postojach niektorzy nawet nie wylaczaja radia kazdy z saochodow ma inna pojemnosc inny pobor pradu i nie przypominam sobie zeby ktorys kolega kiedykolwieg mi mowil ze mial prolem z rozruchem samochodu .Pozatym zanim sie ktos wypowie o firmie bosh pragne zaznaczyc ze bosch to nnie jeden rodzaj pojemnosc akumulatora itp a model ktory ja kupilem ma najwyzsza ocene patrzac na cene/jakosc .Nie chce zeby ktos wziol mnie za osobe ktora roni w jakis sposob firrmy bosh zyjemy w 21 wieku ilosc firm akuulatorow materialow z jakich ktos je potem robi jest ogromna a mowiac o ty akumulatorze dlatego ze sam go posiadam i mmam mozliwosc doswiadczenia i sprawdzenia .Rownierz jak koledzy nizej polecali firme exide tez miale te akumulator i rownierz bylem z niego zadowolony bosch megawatt rownierz sa to dobre akumulatory a tanszy od silvera wybor nalezy do ciebbie co wybierzesz
  
 
Mam Centre Future (60/600) juz drugi rok. Z czystym sumieniem moge go polecic. Kreci jak szalony i ani razu nie zdarzylo sie ze nie odpalil. Nawet po tygodniu stania w mrozy po -15/20st
  
 
Dzieki panowie za podpowiedzi... skusze sie chyba na bezobsługowa centre.... Jak padnie po roku to bedzie na was he he he
  
 
Cytat:
2013-10-13 23:58:48, tomex3 pisze:
...po trzech latach złom...


U mnie trzymają po 5...7 lat. Może masz coś nie tak z ładowaniem, czy elektryką?
  
 
wszystko mam sprawne, ostatnio wymienialem alternator u elektryka na nowy boscha i mierzył napiecie i jest idealnie... poprostu z kazdym dniem autko jakby gorzej pali i wiec postanowilem kupic nowy aku, poza tym mam sprzet car audio ktory sporo pradu ciagnie... ale doszedlem do wniosku ze jednak skusze sie na ta centre... a myslicie ze CENTRA PLUS jest dobra???
  
 
A moze cos kradnie Ci prad? Mierzyliscie to?

Centre Plus mam w drugim aucie (Honda, tam malutkie akumlatorki sa). Poprzedni wlasciciel go kupowal chyba z 2 lata przed nami, czyli lacznie ma juz z dobre 5 lat i dalej kreci z werwa i nic mu nie dolega.

[ wiadomość edytowana przez: Paulo21 dnia 2013-10-15 19:59:46 ]
  
 
wszystko jest w jak najlepszym porzadku... aku juz tez ma pare lat tak sadze.... i dziennie dojezdzam 3 km w jedna strone do pracy i to tez robi swoje ze on sie caly nie naladuje jak powinien
  
 
a ja dalej mam akumulator z którym kupiłem auto
Maciek go zakładał, ma od groma lat i jest to Varta
pewnie bym już go powoli wymienił mimo tego że po swapie z 1.6 na 2.3 też daje rade , ale śruba trzymająca go, tak się zapiekła że nie mogę jej odkręcić
ale nie powiem, do tej pory ładnie działa wszystko
kolejny aku to będzie banner bull
  
 
Varta tez spoko. Brat mial w poprzednim aucie i nie bylo nigdy problemu. Raz nawet stal miesiac przy temp 5-10st i odpalil od kopa