1972 Lada 2101 1200s - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
On również ma lusterko do twojej 01.
  
 
tak wiem, napisałem do niego
  
 
2101 + ATS Classic to będzie dobre połączenie nawet przy tym kolorze

Przykład
  
 
Biała ma zawieche od bmw.
  
 
Być może, czerwona chyba też, bo pamiętam wątek z wkładaniem tylnego mostu. Ale chodziło mi ogólnie o to jak wyglądają te felgi na 2101.
  
 
Czerwona na 100% most ładowski.
  
 
A ja znalazłem takie cuś :

link 1

link 2

[ wiadomość edytowana przez: duszek480 dnia 2013-10-15 22:38:18 ]
  
 
Mój błąd. Za stare mam informację.
  
 
kurde, nie wiedziałem że ten most z E21 tak łatwo przypasować
  
 
Pisałem już o tym nie raz na forum. Coś mi się wydaje że trójka dostanie taki mostek.
  
 
kuszące, aczkolwiek torsen od Bartka bardzo fajnie sobie radzi, do BMW takiego nie dostanę
  
 
A to niby dlaczego? Są ponoć torseny i w BMW i to różne.
  
 
za 1200zł ? porównywalna szpera do tej co mamy od Bartka, kosztowałaby do BMW min 6000zł
  
 
A to już insza inszość.
  
 
Kolor będzie taki sam, czy kompletna zmiana?

Cytat:
2013-10-14 21:17:42, SzokoLada pisze:
Całkiem zgrabna. Ja też już nie długo cos pokaże, na ten moment to sekrecik, o którym tylko wiedzą 2 osoby.

  
 
Oryginał. Żółty.
  
 
Cytat:
2013-10-16 13:17:16, Konriii pisze:
za 1200zł ? porównywalna szpera do tej co mamy od Bartka, kosztowałaby do BMW min 6000zł



Nie znam się na BMW (choć chcę kupić sobie E30 zamiast Volkspanzera) ale czy nie lepiej kupić most od E30 325i, który ma 25% blokady i dołożyć sprzęgiełek, aby miał 45% (tak na jakimś forum BMW kiedyś wyczytałem, że się robi), plus zaadoptowanie zawieszenia od właśnie E30 i mieć problem z głowy, a nie bawić się w E21, do których o części do dyferencjału jest już coraz trudniej?

Jeśli nie mam racji, to proszę o korektę
  
 
Ten kolor świetnie leży i z ATSami stworzy genialną mieszankę!
  
 
trochę mnie nie było ale to dlatego że pracowałem nad "siostrzyczką" dla 2101, a w zasadzie to BABCIĄ z 1959 roku






















[ wiadomość edytowana przez: Konriii dnia 2013-11-07 16:21:11 ]
  
 
Nie czego sobie Dobrze się trzyma i chyba za wiele nie "tuningowana". Szkoda ze nie ma chromu w koło szyby. A daszek z niebiesko-zielonej pleksy jest extra.