Fiat 125p - wymiar foteli

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, siedzę sobie i szukam na allegro jakiś fajnych foteli do Fiaciora. Jest tego trochę ale nie wiem jaka jest szerokość między tunelem a słupkiem/drzwiami. Mógłby mi ktoś zmierzyć jaki to jest wymiar bo mój DF stoi na działce, a nie chciałbym kupić czegoś co mi się nie zmieści do auta.

Z góry dzięki. Jakby ktoś miał coś zaadaptowanego w Fiacie to też poproszę o info z jakiego auta i fotki mile widziane
  
 
Sprecyzuj czego szukasz. Mają to być kubły czy fotele z seryjnych aut?
  
 
Z seryjnych aut półkubełki, najlepiej jakieś skórzane Recaro. Na oku mam takie:
audi, audi2
lub
Alfa Romeo


[ wiadomość edytowana przez: LUGOL dnia 2013-11-10 12:16:14 ]
  
 
Mam fotele z E36 coupe. Ale zwykłe w welurze.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Nikt nie ma foteli seryjnie montowanych w innych markach w swoim Fiacie/Polonezie? Wymiaru też nie może nikt podać
  
 
ja miałem u siebie kiedyś z ibizy mk I , miejsca jest dość sporo tylko jeżeli jesteś wysoki to kup jakieś "niskie" stołki bo trzeba będzie mocowania wystrugać ( zależy Ci na orginale czy możesz/chcesz spawać do podłogi nowe mocowania?)
szerokość od tunelu do progu ~51cm (zprzodu fotela) , sam fotel ma szerokość ok 56cm i zachodzi częściowo na tunel
  
 
Cytat:
2013-11-11 19:47:00, mar125 pisze:
ja miałem u siebie kiedyś z ibizy mk I , miejsca jest dość sporo tylko jeżeli jesteś wysoki to kup jakieś "niskie" stołki bo trzeba będzie mocowania wystrugać ( zależy Ci na orginale czy możesz/chcesz spawać do podłogi nowe mocowania?) szerokość od tunelu do progu ~51cm (zprzodu fotela) , sam fotel ma szerokość ok 56cm i zachodzi częściowo na tunel



Nareszcie jakiś konkret, dzięki Mar. Jestem raczej niski, a spawać też da radę. Najlepiej podchodzą mi te z Audi (linki w pierwszym poście). Wydaje mi się że powinny się zmieścić. Fajnie by taka skóra wyglądała w Fiatoksie
  
 
może lepiej przerobić orginały(żeby były bardziej wyprofilowane) i dać do obszycia skórką na wzór seryjnych ?
  
 
Za dużo rzeźby i pewnie droga impreza. Dzisiaj mnie oświeciło, że przecież Alfy mają fajne tapicery i nie jakieś olbrzymy, do tego w dobrych cenach
  
 
Dorwij Józka Stalina i wyduś z niego kto to dokłądnie był. Pamiętam na którymś zlocie ekipę z tamtych okolic, niebieski fiat i mial siedzenia chyba z lancii jakiejs. Raczej kanapiaste, ale może to jakiś trop
  
 
a od Hondy crx del sol...
  
 


  
 
ja mam na podworku alfe 159 ze skórą, audi a4, luzem fotele z audi i gołą budę od kanta jak chcesz sobie pomierzyć.
  
 
Cytat:
2013-11-15 23:25:55, jaqo pisze:
ja mam na podworku alfe 159 ze skórą, audi a4, luzem fotele z audi i gołą budę od kanta jak chcesz sobie pomierzyć.



Dzięki Jasiek za propozycje, fotele już kupiłem, powinny spokojnie się zmieścić. Zaraz jadę po Poldprpvera to sobie przymierzę. Ruszam ostro z tematem swapa itd, ale to już w odpowiednim temacie.
A tak z innej beczki to z chęcią bym obejrzał tego Fiatorovera Majkiego (notabene mój imiennik)