[patryk24729088] Zabytki motoryzacji - Renowacja - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajna, 3lata przy niej siedział. No nam jak się trafi jakaś ciekawa baza do odbudowy syrenki, warszawy, dużego fiata, moskwicz, zaporożec, es mk2,mk3 to się weźmie i będzie się reanimować
  
 
Pierwsze prace rozbiórkowe. Trochę brudu i dwie małe dziurki w podłodze.











  
 
Bierzesz tego esa mk2 za 500 zł z tablicy do odbudowy ;P ?
  
 
Cytat:
2013-12-11 13:34:55, kiciek pisze:
Bierzesz tego esa mk2 za 500 zł z tablicy do odbudowy ;P ?


Jak można doprowadzić auto do takiej ruiny?!
W porównaniu do niego to Fiacik jest cud-malina i nic przy nim robić nie trzeba.
  
 
Jak by był kompletny to pewnie tak. Jest na tablicy białe cabrio mk3 nad którym myślę
  
 
Po remoncie była by różnica




  
 
Cytat:
2013-12-11 13:51:55, Wuipe pisze:
Jak można doprowadzić auto do takiej ruiny?! W porównaniu do niego to Fiacik jest cud-malina i nic przy nim robić nie trzeba.

adrian, to zdjęcie to nie matix. Można doprowadzić jak się nic nie robi.
  
 
przyjrzyjcie się jak esior wtopił się w ziemię. Smutne
Parę dobrych lat tak leży. No i szukanie maneli do niego będzie wyzwaniem.
  
 
Cytat:
2013-12-11 15:10:32, kiciek pisze:
przyjrzyjcie się jak esior wtopił się w ziemię. Smutne Parę dobrych lat tak leży. No i szukanie maneli do niego będzie wyzwaniem.



Szkoda to jest dopiero tego







  
 
ja juz mam powoli dosc swojego RS'a , ale z tym to bym sie z checia pobawil. ladne rodzynki znajdujesz
  
 
A jak hehe, aby kasa była.
  
 
A co myślicie o tym ?
Cabrio
  
 
Cytat:
2014-02-26 09:37:16, patryk24729088 pisze:
A co myślicie o tym ? Cabrio



Kupuj...
  
 
interesowałem się tym autem i oglądałem je, ma ma całą stertę umów z tego co wiem, i któraś z nich jest zgubiona maska była lakierowana bo lakier odszedł płatami, przy okazji grill też, środek był oki, ale śmierdziało wilgocią, auto stało pod blokiem kilka lat, w zimę przysypane warstwami śniegu, uczyłem się w szkole obok której stoi to auto, także przez parę lat napatrzyłem się jak gnije pod blokiem, stoi już tam z 7 lat, jak nie lepiej


[ wiadomość edytowana przez: maly10001 dnia 2014-02-26 10:30:23 ]
  
 
co nie znaczy że rodzynek wart odratowania, w 99% pasuje wszystko z mk4 i też się nim interesowałem. Coś na ten temat może Maniutello powiedzieć.
Umowy to nie problem, masz pierwszą, masz trzecią to i druga się znajdzie.
  
 
Lakier to nie problem bo i tak byłby wypiaskowany. Ciekawe jak podłużnice i podłoga.
  
 
Kleszczu jeżeli są 3 to nie jest większy problem, ale tak jak tutaj z tego co pamiętam było 7, zgubiła się któraś w środku, rozumiem że i tego byłego właściciela można namierzyć, ale gorzej jest tutaj bo po prostu zmienił miejsce zamieszkania . W wolnej chwili podjadę i zobaczę.
  
 
to i tą którąś w środku to nie problem, dane tej osoby której nie masz umowy są na dwóch innych umowach. Ja miałem sześć umów kupna sprzedaży w swoim escorcie, żaden problem z rejestracją.
  
 
Wreszcie trochę czasu na dodanie paru fotek po dłuższej przerwie. Maluszek już wy szpachlowany i w podkładzie.

">

">

">


">

">

">
  
 
Jak tam prace się nad maluszkiem posuwają?