Ukradli mi służbowe auto

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dwa dni temu (06.12) skradziono mi spod biura służbowego Passata, policja mówi że jest raczej nie do odzyskania, choć zawsze mogę mieć nadzieję. Mamy jeszcze trzy samochody, które chciałbym jakoś zabezpieczyć na przyszłość (Passat miał alarm, co w niczym nie pomogło). Patrzyłem za cenami nadajników GPS i nie są wysokie, tyle że wolałbym mieć jakiś program do samodzielnego namierzania. Czy ktoś z Was orientuje się w temacie i mógłby mi doradzić? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi

[ wiadomość edytowana przez: Asfa dnia 2013-12-08 19:02:53 ]
  
 
Przyjrzyj się systemowi do monitorowania SATIS, jak będziesz z niego korzystał nie powinieneś mieć żadnych problemów ze zlokalizowaniem samochodu.
  
 
Żadne autoalarmy i inne tego typu. System monitorowania to najlepsza ochrona przed kradzieżą, ale oczywiście nie ma 100% pewności.
  
 
Najlepszy będzie moim zdaniem system monitoringu GPS który możesz na bieżąco sprawdzać przez internet,w sensie położenia Twojego samochodu. Wtedy nawet podczas jego kradziezy doskonale wiesz gdzie się znajduje.
  
 
jak firmowe to ubezpieczone będziesz mieć nowy wózek o starym zapomnisz jak ubezpieczenie oda kasiore
GPS w firmowych sie nie sprawdza nie można z takiego autka prywatnie korzystac
  
 
Mozna podejść i w ten sposób do sprawy,jednak mimo wszystko monitoring GPS bardzo się przydaje,daje poczucie bezpieczeństwa o czym sam miałem okazję się przekonać.
  
 
Zgadzam się z miniorem45. System monitorowania jest najlepszy. Autoalarmy są do bani. Nikt już nie zwraca uwagi na wyjący samochód. Nikogo autoalarm nie odstraszy.
  
 
System monitoringu GPS jest po prostu skuteczny i potencjalny złodziej nie wie,że jest śledzony- w tym cały szczegół. Autoalarmy nie zawsze bywają tak skuteczne.
  
 
Dobry złodziej będzie wiedział jak poradzić sobie z alarmem jak i z GPS. Jednak taki spec nie porywa się na służbowe samochody no chyba, że jako kupisz sobie służbowego lamborghini.
  
 
Monitoring GPS bardzo dobre rozwiązanie i pod kątem złodziei i pod kątem lepszej logistyki w firmie.