[OGÓLNE]Zwrot tablic - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak auto jedzie do Afryki to nie musi być dowodu, wystarczy nr vin na aucie. Wiem, bo Kolega sprzedał busa do Afryki. Jest jeszcze Karta pojazdu potwierdzającą jego stan własności


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2013-12-18 12:36:55 ]
  
 
Cytat:
2013-12-18 12:24:19, michno45 pisze:
nie chce byc upierdliwy ale powiedz mi kto przy zdrowych zmyslach kupi auto bez dowodu rej,czy kupisz mieszkanie bez aktu notarialnego, co powiesz nabywcy ,że D.R.moze sobie odebrac w WK coś Ci twoj kumpel glupot naopowiadał



"Nie chce być upierdliwy" ale byłem przy jednej takiej transakcji, a pozostałych jestem pewny.

Często się zdarza, że ludzie kupują takie auta - w szczególności powypadkowe ;] Z reszta od sprzedającego dostajesz pokwitowanie zatrzymania dowodu.

Co do sprzedaży do Afryki to potwierdzam, znam firmy, które sprzedają tam auta wyrejestrowane.
  
 
Koledzy dzięki za rady i podpowiedzi byłem dzisiaj w w.k.i temat ogarnięty.Powiedziałem że po wypadku byłem w szpitalu i po wyjściu z niego sprzedałem auto.Umowa oczywiście zapodziała się przy przeprowadce a nie byłem wyrejestrować auta bo problemy z policją ,amnezja itp.itd.Finałem jest umorzenie postępowania.Więc temat do zamknięcia i jeszcze raz serdeczne dzięki
  
 
a ja w takim razie nie jestem przy zdrowych zmysłach bo handluje i bardzo często trafia się samochód z miękkim dowodem lub zabranym przez policję.Co więcej bez kart pojazdu też były i wszystko daje radę ogarnąć a sposób na obcokrajowca jest sprawdzony i często ludzie stosują a dlatego że drogą urzędową nic normalnie nie da się załatwić lub trzeba stracić od groma czasu.A kupuje się takie samochody bo cena okazyjna,a urzędasy zawsze mnie potem wkurzają głupim pytaniem a po co pan taki kupił no szlak mnie wtedy trafia
Oczywiście bez urazy dla wszystkich urzędników