19.01.2014 WALIMSKA ZIMÓWKA - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak już wczesniej Mar wspominał świetna impreza. Zarówno ta stikte sportowa jak i nocne treningi w hotelu.
Trzeci podjazd po zmroku i w totalnej mgle na długo pozostanie w mojej pamięci.
Klika zdjęć ode mnie:







Tak się bawi, tak się FSO!!!!!













P.S.
Nie tylko ja latam na krupniku. Prezes też
  
 
Bez zbytniej skromności Panowie . Na oglądarze robiliście największą furorę ! Gratki !
A Oryniak który wygrał swoją klasę crx-em był pod wrażeniem . Pamiętam jak jego ojciec wymiatał tam ćwierć wieku temu w rsmp .
Ps. Jesion gratulacje za najbardziej powtarzalne czasy przejazdów we wszystkich próbach , pomimo zmiennych warunków .


[ wiadomość edytowana przez: Besslein dnia 2014-01-20 20:45:10 ]
  
 
Cytat:
DARIUSZ Bombel



No to żeście sobie pojeźdźili.
Mar duże straty ?
On boardów brak ?
Szkoda , że nie dotarłem
Ale tak to w życiu bywa.
Następnym razom.
JesZcze raz gratulacje.
  
 
"Są tylko trzy prawdziwe dyscypliny sportowe, wyścigi samochodowe, walki byków i alpinizm, reszta to tylko gry" Ernest Hemingway

























A tu jeszcze kilka zdjęć z wczorajszej imprezy mojej rajduffki zapożyczonych z sieci. Podziękowania dla fotografów za miłą pamiątke.
  
 
Cholera teraz policzyłem że po dwóch przejazdach prowadziłem ale o tym nie wiedziałem ,chociaż chwilę bym się pocieszył .A tak serio impreza był rewelacyjna .Gdyby nie ta mgła na trzecim przejeździe to było by całkiem ok.Ps Gregor co się cieszysz pseudonim dobry jak każdy inny
  
 
Nie no fajny -
Obawiałeś się o licencję ?
  
 
Mar - a mógłbyś zdradzić ile tak mniej/więcej wyniosła Cię ta impreza? Chodzi o koszt dojazdu, paliwa, wpisowego, noclegu.
  
 
Jeśli mogę się choć częściowo za Mara wypowiedzieć, bo w końcu podobne koszta ponieśliśmy, nocleg po 50zł od łebka (można w okolicy znaleźć taniej, ale tu mielismy naprawde fajne warunki), wpisowe 160zł, paliwa do rajdówki za 100zł spokojnie wystarcza. Do tego jakiś obiad, cos na kolacje/śniadanie, no i koszta dojazdu, ale to jestem sam w stanie oszacować ile by cię wyniosły z twojego miejsca zamieszkania. Napewno p rzy okazji Kamionek będzie tanie, bo nocleg gratis na "naszej łączce" w busie/osobówce/namiocie. Nie wiem jaki będzie kwiecień na Rościszów. Jak ciepły to też pewnie bedziemy nocować na dziko, jesli chłodny to też wynajmiemy jakieś tanie spanie, między 30-50 zł. Generalnie serdecznie Was zapraszam i zachęcam do przybywania na zawodny na dolnym śląsku i branie udziału w klasie KDL. Będzie sporo imprez i mam nadzieje jeszcze więcej frajdy, zarówno z samego jeżdżenia jak i spotkań towarzyskich przy okazji cyklu zawodów.

P.S.

No i wiadomo, że abstynenci mają taniej. Mnie niestety takie wyjazdy zawsze podwójnie szarpią po kieszeni
  
 
Zależy co się pije
  
 
Tak jak Jesion napisał. Najgorszy dojazd - ok 600km

Nas wyszło dużo , bo ekipa się posypała i wszystkie koszty musiałem ogarnąć sam - wyszło 1kzł za dwie osoby / 3 dni , spanie w b.fajnym miejscu , zwiedziliśmy sztolnie , sporo poszło na przelew , obiad taki że zostało - jednym słowem plusów dodatnich było dużo
  
 
Cytat:
plusów dodatnich było dużo



a to sa plusy ujemne??
  
 
Cytat:
2014-01-22 00:32:11, Evo4Tom pisze:
a to sa plusy ujemne??


cytując klasyka , są
  
 
Cytat:
cytując klasyka , są



a no jak tak to..........