[OGÓLNE] Wahacze Delphi - opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
czy ktos montowal wahacz firmy Delphi? Jak z wytrzymaloscia? Lemforder tez wchodzi w gre bo oryginal to w tej chwili poza moim zasiegiem $$$. Moze jakies inne sprawdzone propozycje zamiennikow. Pozdrawiam i czekam na odp.



[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-05-10 15:55:22 ]
[ powód edycji: poprawiono tytuł ]

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2011-05-11 14:20:28 ]
[ powód edycji: Poprawiono tytuł ]
  
 
delfi dobra firma mam klocki, tarcze,wachaczyk i 50tys.km zrobione i jest ok
  
 
Witam
Przecież Lemforder robi oryginały dla Forda tylko ze pod marką Motorcraft więc jak masz mozliwość to zakładaj właśnie Lemfordera.
Pozdrawiam
  
 
Lemforder dobra firma, podobno. Wiem jednak, że jest Lemforder i Lemforder...
  
 
Cytat:
2007-05-27 18:03:03, nowypn pisze:
Witam Przecież Lemforder robi oryginały dla Forda tylko ze pod marką Motorcraft więc jak masz mozliwość to zakładaj właśnie Lemfordera. Pozdrawiam



i nie tylko np wiele czesci dla merca tez robi hehe
pozatym Lemforder to zawsze Lemforder tylko kwestia patyrakow ktorzy to montuja no i kwestia aby nie trafic podrubek chyba wszystkie elementy maja logo Lemforder tak mi sie wydaje ale reki sobie nie dam uciac hehe polecam pod wzgledem orginalnosci Inter Cars tu zawsze wszystko jest orginal
  
 
Ja wstawiłem Delphi. Jest gitarra.
  
 
Oregano, jest Lemforder i Lemforder (np. turecki...)
  
 
Wlasnie jak jest z tym logiem? mniej wiecej jak wyglada bo mam podstawy sadzic, iz sklep w ktorym zwykle kupuje czesci cos kreci... Najlepiej chyba bedzie jak u Slawasa zakupie tylko koszt transportu dojdzie... ale jakosc chyba pewna prawda Panowie?? Wogole wskaznik paliwa mi dzis nagle na E spadl i lezy zaraz poczytam na forum cos moze byc tego przyczyna... Ehhh ciagle jakas pierdolka tu i tam a siano leci... Pozdrawiam
  
 
Jak najbardziej, polecam Slawasa
Wiesz co masz.
  
 

W niedługim czasie czeka mnie wymiana wahaczy w moim essim (lewa/prawa strona przód).
Odgrzewam kotleta celem aktualizacji informacji o Waszych propozycjach/doświadczenia co zakupić i na co zwrócić uwagę?

Wniosek na pewno będzie jeden - oryginał, ale czy nie ma żadnej alternatywy.

Prośba o rady zawierające producenta/markę/cenę/sklep

z góry wielkie dzięki
  
 
Kup oryginalne gumy Motorcraft, wprasowanie ich to jakieś 10zł/wahacz, sworznie np. Moog
  
 
Cytat:
2011-05-10 13:04:11, kub3k pisze:
Kup oryginalne gumy Motorcraft, wprasowanie ich to jakieś 10zł/wahacz, sworznie np. Moog



podeślesz jakiegoś linka do całego zestawu?
czyli mówisz, że całego kompletnego zestawu się nie opłaca? wahacza nie ruszać?

Reasumując:
kolega uważa, że lepiej w ASO Ford dokupić oryginalne tuleje, dać im wahacze (stare?!) do wprasowania tulei (wprasowanie kompletu to ok.30zł) i wtedy będzie spokój(?!). a co na taką propozycję pozostali myślą??




[ wiadomość edytowana przez: trifoglio dnia 2011-05-10 13:12:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: trifoglio dnia 2011-05-10 13:12:35 ]
  
 
1. kupujesz tuleje w normalnym sklepie ori MC, lub nt tutaj: http://ford-sklep.pl/ (kolega klubowy Slawas1)
2. Wyciągasz wahacz, idziesz do pierwszego mechanika z brzegu, a on Ci wymienia na prasie tuleje. Zadzwoń i spytaj o cenę, ale nie powinno byc drogo.
3. Jeśli cały wahacz, to tylko Lemforder wg mnie (od razu masz ze sworzniem).
a i dzisiaj było na forum, nie czy się?
Orginalne części możesz kupić nie tylko w ASO

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2011-05-10 13:25:42 ]
  
 
Cytat:
2011-05-10 13:23:35, surec pisze:
1. kupujesz tuleje w normalnym sklepie ori MC, lub nt tutaj: http://ford-sklep.pl/ (kolega klubowy Slawas1) 2. Wyciągasz wahacz, idziesz do pierwszego mechanika z brzegu, a on Ci wymienia na prasie tuleje. Zadzwoń i spytaj o cenę, ale nie powinno byc drogo. 3. Jeśli cały wahacz, to tylko Lemforder wg mnie (od razu masz ze sworzniem). a i dzisiaj było na forum, nie czy się? Orginalne części możesz kupić nie tylko w ASO [ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2011-05-10 13:25:42 ]



MC - motorcraft
NT - ...??? co to takiego
  
 
Cytat:
2011-05-10 13:34:07, trifoglio pisze:
MC - motorcraft NT - ...??? co to takiego


to taki tajny skrót...nie mogę zdradzić.
ale nie pisałem dużymi literami...
  
 
Cytat:
2011-05-10 14:01:34, surec pisze:
to taki tajny skrót...nie mogę zdradzić. ale nie pisałem dużymi literami...


kolejna nic nie wnosząca odpowiedz, dzięki
  
 
Cytat:
2011-05-10 13:34:07, trifoglio pisze:
NT - ...??? co to takiego


ta za to wniosła więcej?
trochę luzu, nie czepiajmy się drobiazgów...
po prostu pomyliłem się i powinno być np. zamias nt ...

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2011-05-10 14:32:52 ]
  
 
Cytat:
2011-05-10 14:31:37, surec pisze:
ta za to wniosła więcej? trochę luzu, nie czepiajmy się drobiazgów... po prostu pomyliłem się i powinno być np. zamias nt ... [ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2011-05-10 14:32:52 ]



Dzięki za przyznanie się do błędu,
czy LEMFÖRDER-y można dostać taniej niż u sławasa?
  
 
popytaj, ale sądzę, że niewiele, może kilka złotych taniej...
luknij na allegro i inne sklepy internetowe, ale uwaga na podróbki lemfo (zwłaszcza łączniki i tuleje)
Są też tacy, którzy polecają wahacze Febi...ja nie próbowałem osobiście...
  
 
na obniżonym zawiasie jeżdżę już dwa lata w tym trzy z lemforderami. Dopiero zaczyna pukać a pokonuje sporo kilometrów.
A tak po za tym to ile lemforder może być droższy od febi?
10 zł?


[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2011-05-10 15:45:31 ]