[MKVII]otwieranie bagażnika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam jak w temacie jakie założyć sprężyny na siłowniki w klapie bagażnika w kombi żeby po otwarciu z pilota klapa sama poszła do góry a może są jakieś siłowniki co dadzą radę bez sprężyn?Dzięki za podpowiedzi i porady.Pozdrawiam
  
 
Mocniejsze siłownika zakładasz i klapa sama powędruje do góry. Gorzej będzie ją zamknąć tylko
  
 
a od czego będą pasowały siłowniki?
  
 
Pomierz, poszukaj, nikt takiego zabiegu nie robił chyba więc nie sprawdzał.
Jedyne co musisz pamiętać to, żeby miały więcej Niutonów co by pchało do góry
  
 
Wpisz na „yout………….” Automatyczne otwieranie bagażnika jest tego trochę ale jakie tam sprężyny montują i z czego to nie mam pojęcia, poczytaj wpisy może tam czegoś się dowiesz
 
 
W fieście miałem zrobione że dwa siłowniki miałem założone od wersji gdzie był tylko jeden silniejszy i klapa szła sama do góry aż raz się zapomnialem w garażu i straciłem szybę.. wtedy mnie te bajery przestały cieszyć |
  
 
mam założone od mondeo mk1 hb ale one podnoszą klapę tak od 20 cm zamówiłem u gościa z Katowic centymetr krótsze o sile 670Nm myślę że dadzą radę jak nie to dodam sprężyny żeby je wybiły w pierwszej fazie otwarcia będę próbował
  
 
i klapa. Założyłem dzisiaj siłowniki od transita długość 550mm sów 230mm siła 850N samo nie chce podnosić.Jutro dołożę sprężyny to może to coś da.Jak ktoś ma inne pomysły lub jakieś wiadomości to bardzo proszę o porady i podpowiedzi.dzieki z góry