Pasy bezpieczeństwa w E11 5D 1332ccm liftback

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukałem, szukałem ... i guzik !
Pas bezpieczeństwa kierowcy wymaga wymiany. Zrobię to sam, ale ...
No właśnie, tu jest pytanie, czy mogę kupić (bo łatwiej dostępny) pas bezpieczeństwa z Corolki E11 po liftingu ?
Czy też musi to być pas "przedliftingowy" (i stworzyłem nowe słowo )
Toyotkę kupiłem w lipcu 1998 a więc jeszcze przed liftingiem.
Przeszukałem już całkiem sporo zasobów netu i nigdzie nie mogę trafić na potrzebną mi informację.
Może ktoś z szanownych forumowiczów ?
Chociaż faktycznie jakby coraz mniej nas tutaj.
A szkoda !
Pozdrawiam wszystkich.
Truckdriver
  
 
Cytat:
2014-11-12 20:20:43, truckdriver pisze:
Szukałem, szukałem ... i guzik ! Pas bezpieczeństwa kierowcy wymaga wymiany. Zrobię to sam, ale ... No właśnie, tu jest pytanie, czy mogę kupić (bo łatwiej dostępny) pas bezpieczeństwa z Corolki E11 po liftingu ? Czy też musi to być pas "przedliftingowy" (i stworzyłem nowe słowo ) Toyotkę kupiłem w lipcu 1998 a więc jeszcze przed liftingiem. Przeszukałem już całkiem sporo zasobów netu i nigdzie nie mogę trafić na potrzebną mi informację. Może ktoś z szanownych forumowiczów ? Chociaż faktycznie jakby coraz mniej nas tutaj. A szkoda ! Pozdrawiam wszystkich. Truckdriver


Zadzwon do ASO niech sprawdza po vinie nr części i w jakich jeszcze modelach wystepuje.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
OK.
Dzięki za podpowiedź.
Taką możliwość brałem oczywiście pod uwagę, pewnie zaraz będą namowy (w serwisie) bym przyjechał to mi wymienią pas. A najlepiej, to jakbym kupił nowy samochód. Ciekawe za co ?
No nieważne!
Pozdrawiam Śląsk !
Był czas, gdy mieszkałem w DG i dość często odwiedzałem Katowice, Bytom itd.
Fajne, miłe czasy. Szkoda, że "to se nevrati"
Pozdrawiam.