Toyota rav4 94

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM WSZYSTKICH MAM PROBLEM Z TOYOTA RAV4 94 ZALEWA MI NA CIEPLYM PRZ GWALTOWNYM PRZYCISNIECIU GAZU DUSI SIE . NIEMAM POJECIA CO SIE DZIEJE MECHANICY TEZ .WSZYSTKO ZACZELO SIE OD ROZRZADU PRZESTAWIL SIE O DWA ZEBY ZROBILI JESZCZE RAZ I JEJDZILO AUTKO POL GODZINY POZNIEJ STANOL .MECHANICY SPRAWDZILI ROZRZAD I JEST DOBRZE TERAZ STWIERDZILI ZE JA ZALEW I DUSI SIE WYMIENILEM CZUJNIK TEM . USZCZELKE OD KOLEKTORA SONDE LAMPDA ZAPLON Z PRZEWODAMI I DALEJ NIE JEZDZI CO MAM ROBIC NIECH MI KTOS POMOZE


[ wiadomość edytowana przez: jaca123 dnia 2014-01-25 17:07:12 ]
  
 
A wydech jest szczelny?Jak się rozrząd przestawil?Czy może go zle poskładali?Co znaczy ze ci stanal zgasł podczas jazdy...jasniej proszę...I wylacz caps locka. Jak ustawili zapłon i czy na zworke w diagnozlaczu czy tez nie słyszeli o tym.Masz alarm jakies zabezpieczenie?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
wydech szczelny ,zaplon ustawiony modul z przewodami przelozony z drugiego samochodu alarmu brak .Zachowanie samochodu zapali na zimnym ciezo ale dymi jak diabli a jak sie nagrzeje to przy przycisnieciu gazu gwaltownego dusi sie na zimnym nie.
  
 
co do rozrzadu to niewiedza czemu sie przestawil ja juz sam niemam sily autko chodzilo super a teraz stoi juz dwa tygodnie najgorsze jest to ze niewiadomo co jest moze sprobowac jeszce raz wymienic ten rozrzad niemam zielonego pojecia jak ktos cos doradzi to bede wdziwczny bo mechanikom pomysly sie koncza alebo wykonczyly
  
 
mam pytanie czy instalacja gazowa moze miec wplyw nato ze zalewa mi swiece na benzynie przy zlapaniu temperatuty
  
 
Cytat:
2014-01-26 11:53:47, jaca123 pisze:
mam pytanie czy instalacja gazowa moze miec wplyw nato ze zalewa mi swiece na benzynie przy zlapaniu temperatuty


Zmien mechanikow i będzie ok.
Jeżeli ciagnie lewe powietrze to będzie lal w kotly az chuczy.
A teraz odpala czy nie?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
odpalac odpala ale dymi jka diabli poki zimny da sie jezdzic a sie zagrzeje to sie dusi nato wyglada jakby lapal lewe powietrze i lele ja diabli na swiece co do mechanikow musze zmienic tylko zastanawiam sie czy nie ooddac samochodu do zakladu gdzie montowali mi gaz mysle ze oni dojda szybciej tej awarii.
  
 
narzaie zapali i dusi go na gazie przezuce na paliwo i zalewa go
  
 
Cytat:
2014-01-27 18:48:30, jaca123 pisze:
narzaie zapali i dusi go na gazie przezuce na paliwo i zalewa go


odepnij sonde na probe ,sprawdz czy Mapsensor jest podlaczony wężykiem do kolektora ssącego i czy nie jest spadniety jakiś wężyk.A ile ma obrotow najniżej zanim gasnie?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
dziekuje za pomoc inni mechanicy doszli okazalo sie ze trzeba wymienic caly aparat zaplonowy to bylo przyczyna tego ze go zalewa dostawal iskre i nie dostawal pozdrawiam.