Szyba trójkąt-demontaż, montaż. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wez szybę nałóż na nią klej i dociśnij np.do kafelki.Poczekaj parę godzin i wtedy spróbuj oderwać szybe a potem zerwać klej -będzie problem.Może zależy jakiego kleju się używa klej klejowi nie równy wiem coś o tym pracując w wykończeniówce ładnych parę lat.Masz rację nie na darmo produkują primera inne grunty też produkują ale czy są konieczne????
  
 
Teraz już zgłupiałem dawać podkład czy też nie. Zadzwoniłem do serwisu szyb. Za 40 zł wkleja ten trójkąt, klej +podkład wyjdzie drożej. Chciałem poćwiczyć to wklejanie, ale może lepiej zlecić za 4 dychy.
  
 
Kolego ja wyraziłem swoje zdanie i swoją opinię.Po to jest forum żeby dyskutować a decyzja i tak należy do Ciebie.Myślę że jak masz obawy i się wachasz to zleć to komuś i problem z bani.Jak masz kupić klej,podkład i włożyć swoją pracę a rezultat okarze się mizerny bo szyba Ci odpadnie albo też będzie drżała to dojdziesz do wniosku że i tak dasz do fachowca.Przemyśl to i przekalkuluj.Pozdrawiam
  
 
za cztery dychy jedź i czytaj gazetę, sam jak masz robić możesz coś uszkodzić a tu ci zrobią a ty siedzisz i czytasz gazetę.