[rs2000] ecu det3 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
będę miał czas teraz po niedzieli( urlop tydzień ) to będę kabelki ogarniał, mbc , wtryski z sr20det i regulacje ciśnienia paliwa. ALe pierw det3 żeby było jak zacząć
  
 
jak nie ogarniesz to blizej gór znalazlby sie ktos kto ci to ogarnie. tylko nie wiem ilke policzy i na ile trzeba bedzie fure zostawic ale zrobi tak ze bedziesz zadowolony. maja hamownie na kola i mozna od razu na trasie pod obciazeniem sprawdzac.
  
 
I jak tam postępy ??
Det z map-em, pozbył byś się od razu przepływki ??
  
 
RS nie ma przepływki.
  
 
wow :O
To nieźle moje rda miało to uważałem że i rs ma.
Czekam na jakieś info od autora.
  
 
RS nie ma przepływki tylko mapsensor.
  
 
To dobrze .
Dla mnie zbędny element.
Już 2 razy świnką się jej pozbyłem.
A za rok chyba ogarnę sobie SA.
  
 
det3 w proszku, posypała się wiązka przy kompie od rsa i mam ją do naprawy, w wolnej chwili ogarnę temat
  
 
wiązka gotowa, musiałem wypruć całą wiązkę razem z kompem bo kabelki mówiły papa. Ogarnięte kabelki i schemat wywalenie seryjnego mapa też ogarnąłem dzięki ludziom z ford-tech i manualowi ze strony ecumastera. Jutro wiązkę położę i zrobię odpał
  
 
odpalone obrotów nie widzi ale to pewnie problem ustawie(późno było i mogłem coś pomylić), i gaśnie po kilku sekundach. kwestia czasu i powinno być ok
  
 
Siema

Przedewszystkim zacznij od zlokalizowania PINow w ECU, przygotuj wiazke pod DET3, niech bedzie krotka, max 15cm, a najlepiej 10cm bo moze wystapic problem z sygnalem od czujnika walu. Podlacz jak instrukcja mowi i zacznij zabawe. Pod EEC5 bierzesz schemat od Cougar 2.0.

  
 
to żeś odkop zrobił złota łopata dla Ciebie
  
 
a tam odkop zestrojony a że turbo małe to drugie czeka na założenie za jakieś pół roku bo stłuczkę miałem i kręgosłup dostał:/