Dobry i ..tani :) blacharz w kraku -szukam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Paniwie !
Moja ładzia idzie wreszcie na generalny remont blachy i w związku z tym mam pytanko do ludzi z krakowa - czy znacie jakiegoś solidnego, znającego się na naprawach starych aut blacharza???nie musi być w samym krakowie ale najblizsze okolice są również mile widziane
Pozdrówki
Paweł
  
 
Cytat:
2007-04-23 22:04:40, Pawel_66 pisze:
Paniwie ! Moja ładzia idzie wreszcie na generalny remont blachy i w związku z tym mam pytanko do ludzi z krakowa - czy znacie jakiegoś solidnego, znającego się na naprawach starych aut blacharza???nie musi być w samym krakowie ale najblizsze okolice są również mile widziane Pozdrówki Paweł


Chyba łatwiej takie informacje bedzie zdobyć na forum youngtimer.pl.Bo żeby robić cokolwiek w Ładzie to mechanik/blacharz musi naprawdę kochać stare samochody-inaczej kazdy traktuje Ładziankę jak shit
  
 
Simon, forum youngtimer.pl Pawłowi jest doskonale znane, sami braliśmy udział w kilku imprezach z nimi. Problem jest z tym że praktycznie tylko my tam wozilismy się starymi ruskimi gratami , a niestety większość macherów poważniej podejdzie do wytłuczonego na wszystkie strony 20-letniego Golfa czy Taunusa niz zadbanej Ładzianki.
  
 
No to może na forum Fiat & Furious,przeciez są chłopaki z Krakowa,którzy mają ładnie blacharsko odbudowane malce-skoro więc facet zrobił malucha,to chyba nie pogardzi i Ładą
  
 
Zobacz moze na tych.
Renowacja Nadwozi
Zrobili np calego fiata 125 "od nowa"
nNie wiem czy sa tani, ale wyglada ze dobrze robia- widywalem swego czasu tego fiata.
  
 
Moze sie nie znam ale jak dla mnie ten fiat jest srednio zrobiony....
DEx
  
 
Zrobiony jest ładnie, tez widziałem go parę razy "na zywo" w Krakowie. Z tym ze o ile się nie myle słyszałem niezbyt pochlebne recenzje jeśli chodzi o terminowość prac w tym warsztacie.
  
 
chesz miec dobrze? zrob to sam
  
 
Zrobiłbym z chęcia
Pawel
  
 
dobry blacharz napewno nie będzie tani,fachowcowi nie będzie opłacało się bawić z jakąś tam ładą za np.500zł!!!
orientowałem się w cenach remontu blacharki w Łodzi i koszt takiej operacji tzn.wymiana progów,wszystkich błotników(czyli kompletny remont) to jest koszt ok.2 tyś koleś robi dobrze ale się ceni-teraz to normalka!!
jestem w temacie bo kupuję ładę 2103 2.0 DOHC od naszego sympatyka Dobrego(Sławka) i myślę poważnie nad remontem blach!!!
  
 
Hmm, to uwazam ze tanio te 2 tysiace.Nie wiem czy z lakierem czy bez, ale i tak tanio.
Zwlaszcza ze lada to nie odkrec blotnik, przykrec nowy
Pytanie czy zrobi na zgrzew - jak przystalo, czy na migomata.
  
 
Cytat:
2007-04-27 10:15:14, Krzysztof-Fleszer pisze:
Hmm, to uwazam ze tanio te 2 tysiace.Nie wiem czy z lakierem czy bez, ale i tak tanio. Zwlaszcza ze lada to nie odkrec blotnik, przykrec nowy Pytanie czy zrobi na zgrzew - jak przystalo, czy na migomata.


nie no oczywiście że bez malowania i bez mateiałów czyli blach-sama robocizna,wycięcie i wstawienie elementów!!!
malowanko całości akrylem z materiałami to kolejne 3 tyś
  
 
Cytat:
2007-04-27 10:36:24, jacek2107 pisze:
nie no oczywiście że bez malowania i bez mateiałów czyli blach-sama robocizna,wycięcie i wstawienie elementów!!! malowanko całości akrylem z materiałami to kolejne 3 tyś


Czyli nic sie raczej nie zmieniło,bo dwa lata temu pytałem swojego blacharza,i wycenił wszystko z akrylem na 4tys.
  
 
Spoko, za 2 tysiące zrobisz razem z lakierowaniem (mówię o samej robociźnie), tyle że trzeba ruszyć się na jakąś wioskę.

@Jacek2107-3 tysiące za malowanie akrylem? Chyba Mercedesa???
U mnie lakiernik pomaluje ci auto za jakieś 700 zł, akryl z innymi materiałami to max. 600 zł (chyba że idziesz w jakieś wypasy) więc do 3 tysięcy jeszcze brakuje sporo.

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2007-04-27 13:17:23 ]
  
 
Cytat:
2007-04-27 13:13:28, andrzej_krakow pisze:
Spoko, za 2 tysiące zrobisz razem z lakierowaniem (mówię o samej robociźnie), tyle że trzeba ruszyć się na jakąś wioskę. @Jacek2107-3 tysiące za malowanie akrylem? Chyba Mercedesa??? U mnie lakiernik pomaluje ci auto za jakieś 700 zł, akryl z innymi materiałami to max. 600 zł (chyba że idziesz w jakieś wypasy) więc do 3 tysięcy jeszcze brakuje sporo. [ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2007-04-27 13:17:23 ]


wszystko się zgadza,te 2 tyś za blachę i 3 tyś za lakier to są realia łódzkie,ale mam znajomego lakiernika pod Sieradzem(woj.łódzkie)na jakieś wiosce który teściowi całe punto prysnął za ok.700zł a blachę też się da zrobić dużo taniej także za usługi łódzkie podziękuję panom jak usłyszałem ile się cenią!!!
  
 
Witam jestem tu nowy ale jestem tez blacharzem i lakiernikiem jednoczesnie. Prowadze własny warsztat samochodowy i zapraszam na oględziny tej łady zobaczymy co dolega tej ladzie i jaki byłby koszt odbudowy kontakt na priv.
  
 
Złota łopata dla kolegi

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Jak cos zapraszam wszystkich::::::
SZYBKIE TERMINY ORAZ CZAS REALIZACJIi przyzwoite ceny w szczegulnosci zadowolenie klijenta to nasze MOTTO
SPAWANIE PROGÓW
NAPRAWA PODŁOGI
SPAWANIE REPERATUREK
NAPRAWY POWYPADKOWE
ZAPRASZAM 503 361 779
KRAKOW
https://pl-pl.facebook.com/krakwar

[ wiadomość edytowana przez: krakwar dnia 2014-09-12 14:11:50 ]