Zlot forum PoGodzinach (PG) 2014 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ta jasne, chyba że u Ciebie Ktoś tu w podpisie pół litra szuka a i 0,7 by pasowało. Więc nie widze problemu

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2014-02-27 22:05:04, Biały pisze:
Ta jasne, chyba że u Ciebie Ktoś tu w podpisie pół litra szuka a i 0,7 by pasowało. Więc nie widze problemu


u mnie w Białymstoku tez moze byc
  
 
A ja słyszałem ze tam w Bialymstoku misie polarne jeszcze chodzą po ulicach , więc troche zimno tam macie a ja zimna nie lubię
  
 
Cytat:
2014-02-28 16:25:06, sterciu pisze:
A ja słyszałem ze tam w Bialymstoku misie polarne jeszcze chodzą po ulicach , więc troche zimno tam macie a ja zimna nie lubię


a o pingwinach słyszałeś
  
 
o tych z Madagaskaru ?? Skipper , Kowalski , Rico , Szeregowy ?? Tak... o nich to słyszałem .
  
 



-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Ja się piszę na zlot , możemy u mnie zrobić nawet
  
 
Ja wiem ze Ty tylko udajesz ze chcesz byc organizatorem zlotu bo do Ciebie daleko jest , ale uwazaj bo się zdziwisz jak przyjadą forumowicze do Ciebie . Pamiętaj ze to tylko 1700km z Wrocka więc nie jest jakoś drastycznie daleko


hehe... a pingiwny niezle są


Skipper
Kowalski
Rico
Szeregowy

Król Julian



[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2014-03-02 17:55:48 ]
  
 
Cytat:
2014-03-02 17:51:03, sterciu pisze:
Pamiętaj ze to tylko 1700km z Wrocka więc nie jest jakoś drastycznie daleko



na jakich ty mapach jeździsz
nie chcialbym abyś był moim taksówkarzem
  
 
Cytat:
2014-03-02 21:22:07, Suchy pisze:
na jakich ty mapach jeździsz nie chcialbym abyś był moim taksówkarzem



Wierz mi , doskonale wiem ile ten odcinek ma km , nie patrz w opis miejscowosci w profilu bo jak sam ten gośc napisal gdzies, jest nieaktualny
  
 
a to szmyk nie w Marsylii?
 
 
Z tym człowiekiem nie nadązysz
  
 
to niech się chwali szybko gdzie Go teraz wywiało
 
 
Teraz to musi odpowiednio postów przybyc na forum aby znow go zmobilizowalo to i sie zalogowal i coś napisal , a tak to tylko bedzie czytal i się smial z nas po kryjomu
  
 
ha ha ha ..
niech nie będzie "Dzidzią Piernik" tylko normalnie wchodzi a nie w ukrycia się śmieje
 
 
czekaj , czekaj , zobaczysz , i tak bedzie wiedzial ze sie go obgaduje
  
 
pewnie mu krosta na jezyku urośnie z tego obgadywania
 
 
chyba juz urosła bo zaniemówił
  
 
hehe oj biedny.... no ale tak to jest jak się ktoś chowa i czyta z ukrycia.. wiec bojcie się podglądacze
 
 
z tego co mi obilo się o uszy to doskonale wie ze się go tu obgaduje