Problem z migająca komtrolką od poduszki MK7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Napewno odezwą się głosy ze poszukaj bo ten temat był wałkowany tylko nie wiem może mój komputer tego nie widzi albo ja żle szukam nie wiem. Także prosze o wyrozumiałość i podjęcie tematu może nie jestem sam z tym problemem bo po tegorocznych opadach chyba jest nas wielu. Także nie przedłużając cztery razy miga i przerwa jak jest cipełko i postoi w słoneczku to przestaje ale potem znowu ....
i tak cały czas
  
 
Poczytaj
  
 
Może tu coś znajdziesz :

1

2

3

4
  
 
wielkie dzieki Słowik jak widać doświadczenie górą pozdrawiam
  
 
nie ten dzial swoja droga
  
 
Cytat:
2006-08-30 08:30:23, kobo69 pisze:
wielkie dzieki Słowik jak widać doświadczenie górą pozdrawiam




Nie ma sprawy.
  
 
Odgrzeje stary wątek: wymieniłem w aucie kierownicę, a co za tym idzie pozbyłem się poduszki powietrznej kierowcy (zresztą i tak "termin przydatności do spożycia" minął w 2010r.). Oczywiście zaraz po przekręceniu kluczyka w stacyjce kontrolka poduszek zaczyna migać: 1 mignięcie - wyczytałem na forum, że to kod błędu poduszki kierowcy. czy można to jakoś wyłączyć, albo coś z tym zrobić?
  
 
wyjmij z zegarów żarówkę
  
 
można wsadzić rezystor 2-5 ohm
  
 
Z żarówką, to ostateczniść, a z tym rezystorem to zaraz spróbuję i dam znać co i ja
  
 
Panowie ja tez mam problem,kontrolka śiweci sie 4razy z przerwami 1 sekundowymi pózniej przestaje na jakies 2 sekundy i znowu.

przeczysciłem żołte kabelki w przednich siedzeniach włozyłem i dalej to samo,

Gdzie moze byc przyczyna?
  
 
no przyczyna jest w tym co zrobiłeś - zapewne gmerałeś w kabelkach nie odłączając akumulatora
teraz odłączasz akumulator, pijesz kawę, fajeczka i podłączasz akumulator
komp się zresetuje, kontrolka nie miga
czysta magia
  
 
ok dzieki ale tez nie ma pewnosci czy przestanie mrugac

a jakies inne przyczyny migania tej kontrolki mogłyby byc? czy tylko te kabelki przy fotelch?
  
 
sprawdz tak jak pisał czarnoksiężnik Jethro i daj znac. nie sprobujesz nie żyjesz
  
 
Porozginaj troche te bolce co wchodzą do wtyczek pod siedzeniem zapewne tam nie łączy i dlatego miga. U mnie pomogło
  
 
odłaczyłem akumulator,przeczysciłem styki w obu fotelach te zółte i podgiołem troche kabelki tak jak mówiliscie ,załaczyłęm alumulator z powrotem i lipa!
nie wiem ,panowie jakies inne przyczyny swiecenia tej nieszczesnuej kontrolki?
  
 
Przyczyna leży w obwodzie napinaczy, sprawdz okablowanie dokladnie,sprawdz czy napinacze na pewno ok, ewentualnie zmien na chwile napinacze jak wiazka ok, jak to nie pomoze to zmien sterownik. Innych opcji nie ma
  
 
walczyłem z tym problemem miesiąc
czyszczenie styków, odłączanie akuma i jedynie co se zmieniło to to, że musiałem wpisywać kod do radia w końcu zalepiłem taśmą kontrolke na zegarach
  
 
Któryś z napinaczy pasów. Miałem to samo.
  
 
Cytat:
2014-04-09 19:33:02, kupiec pisze:
walczyłem z tym problemem miesiąc czyszczenie styków, odłączanie akuma i jedynie co se zmieniło to to, że musiałem wpisywać kod do radia w końcu zalepiłem taśmą kontrolke na zegarach



a nie prościej wyjąć żarówke?