[BR] Surowe odlewy cylindra do Fiata 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam jeszcze dojście do takich odlewów, podobno to jest ostatnia partia jaką odlali i będą obrabiać. Więc do wtorku jest czas żeby zamówić sobie taki odlew, z którego po obróbce bez problemu przy zachowaniu seryjnej ścianki można wkładać tłoki 80mm. Cena za szt. 80 PLN.Jeśli jest ktoś chętny to deklarować chęć zakupu w wątku w środe rano robie zamówienie.
  
 
2 szt poproszę

[ wiadomość edytowana przez: stachu_poznan dnia 2011-11-23 21:45:28 ]
  
 
Również 2szt poprosze.
  
 
Też poproszę 2 szt.
  
 
2 sztuki kolego
  
 
2 sztuki wezmę.
  
 
Ja również 2 sztuki poproszę
  
 
ja też poproszę ale potwierdzę w poniedziałek
  
 
sztuk dwie poproszę
  
 
Mam pierwsze szt. Średnica wew. 71mm na zew. 85mm mierzone na dole cylindra

  
 
One nie miały być czasem obrobione?
  
 
Nic nie pisałem że będą na gotowo. Tłoków też do nich nie ma jakby ktoś pytał
  
 
Cytat:
2011-11-23 21:24:41, kopi pisze:
podobno to jest ostatnia partia jaką odlali i będą obrabiać.



?
  
 
Będą obrabiać na seryjne 650 a ja do środy obiecałem się zadeklarować ile mają zostawić odlewów. Jeżeli ktos mnie jeszcze zle zrozumiał to pisać że rezygnuje. W tytule jest napisane że to są surowe odlewy.
  
 
Cytat:
2011-11-27 12:47:29, kopi pisze:
Nic nie pisałem że będą na gotowo. Tłoków też do nich nie ma jakby ktoś pytał



Ludziom różne ciekawe rzeczy do głowy przychodzą mnie gość na Allegro w temacie sprzedaży cylindrów pytał czy wał korbowy jest w komplecie
  
 
Jutro rano zamawiam. Wszystkich co zamówili proszę o kontakt na priv w celu dogadania odbioru. Preferuje odbiór osobisty a jeśli chodzi o wysyłkę to koszt 20 PLN i wysyłam kurierem. Tylko w tym przypadku wpłata na konto, bo nie mam mozliwosci posłać za pobraniem.Jak ktoś chce mogę posłać poczta ale przy wadze 7 kg to koszt 18 za ekonomika.
  
 
Odlewy powinienem mieć w domu w przyszłym tygodniu, wysyłki będę robił od razu ale proszę o cierpliwość bo zainteresowanie przerosło mnie logistycznie.
  
 
Niestety nie mam jeszcze tych odlewów, wszystko przeciąga sie tylko dlatego że zamówiłem więcej niż mieli nie obrobionych i czekam na drugi rzut z odlewni. Ale spokojnie będą napewno, gdyby jednak coś się nie udało napewno oddam kasę.
  
 
Można jeszcze zamówić taki zestaw?
  
 
Niestety sprawa się strasznie przeciąga na ten moment mam obiecane cylindry do świąt.Przepraszam wszystkich ale to naprawdę nie moja wina. Myślę że jeden kpl to spokojnie uda mi sie domówić.